Dīzeļa un gāzes autoiekrāvējs STILL RX 70 1,6 - 2 t

RX 70 1,6 - 2,0 t
  • RX 70 1,6 - 2,0 t!
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 1,6 - 2 t
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70

Kravnesība:
1600 - 1800 - 2000kg.
Celšanas augstums:
8065mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

RX70 ir autoiekrāvējs ar hibrīdveida piedziņas tehnoloģiju. Iekšdedzes dzinējs iedarbina ģenerētāju, kas nodrošina kustības un hidraulikas elektrisko dzinēju barošanu. Šāda konstrukcija ļāva padarīt šo dīzeļa autoiekrāvēju ne tikai produktīvu un ekonomisku, bet arī par vikompaktāko savā klasē.

Vadītāja darba vieta aprīkota saskaņā ar visaugstākajām komforta un ergonomikas prasībām. Plaša telpa kājām, pēc stāvokļa un svara regulējamais sēdeklis, ērtīgas hidraulisko funkciju vadības roksviras tieši zem vadītāja rokas. Izņemot standartsviras, šis dakštveres autoiekrāvējs ar iekšdedzes dzinēju var būt iekārtots ar ērtīgām minisvirām vai ar džoistiku.

Pateicoties hibrīdveida tehnoloģijai, kustības un kravas celšanas vadība veicama dalīti ar ļoti augstu precizitāti. Autoiekrāvējs strādā produktīvāk un akurāti, jo ir iespējams vienlaikus ātri celt kravu lēnas kustības laikā. Vadītājam ir iespēja konfigurēt piecas kustības programmas, kur izvēlās dažādi paātrinājuma, palēninājuma, kustības un kravas celšanas režīmi. Ir iespēja ierobežot maksimālo kustības ātrumu, ja to prasa kravas raksturs, darba apstākļi vai vadītāja kvalifikācija. Patstāvīgi vadītājs nevarēs atkal ieslēgt maksimālo autoiekrāvēja ātrumu

Bez tam, autoiekrāvēja RX70 hibrīdveida piedziņa ļauj kontrolēt iekšdedzes dzinēja darbu. Dzinēja apriezieni pastāvīgi uzturās visoptimālākajā režīmā jebkurā darba situācijā. Šādā veidā tiek panākts minimāls degvielas patēriņš. Arī kļūst iespējams pagarināt eļļas nomaiņas starplaikus līdz 1000 darba stundu. Vidējās slodzes apstākļos tā ir tikai viena tehniskā apkope gadā un, kā rezultāts, uzturēšanas izmaksu ietaupījums.

Izdarīt pieprasījumu