Dīzeļa un gāzes autoiekrāvējs STILL RX 70 4,0 - 5,0 t

RX 70 4,0 - 5,0 t
  • RX 70 4,0 - 5,0 t!
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 4,0 - 5,0
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 4 - 5 t
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 4,0 - 5,0
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji RX 70 4,0 - 5,0 t

Kravnesība:
4000 - 4500 - 5000kg.
Celšanas augstums:
7180mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

Dakštveres autoiekrāvēji STILL RX70 ar kravnesību 4.0 - 5,0 tonnas konstruēti ar hibrīdveida piedziņas pielietošanu. Iekšdedzes dzinējs iedarbina ģenerētāju, kas izstrādā elektrisko strāvu, ko savukārt patērē kustības un kravas celšanas piedziņas dzinēji. Iekrāvēji koplektējami ar drošu un pieticīgu dīzeļdzinēju Deutz vai gāzdzinēju VW.

Šādu piedziņas koncepciju jau sen izmanto mašīnbūvē. Piemēram, autobusu, lauksaimniecības tehnikas, dzelzceļa lokomotīvju ražošanā. Šā risinājuma pārsvars ir zemā degvielas patēriņā un iespējā elastīgi iestatīt darba raksturojumus.

Piemēram, dīzeļa autoiekrāvējs STILL RX70 automātiski noturās no nolaišanās kāpumos un kritumos, ja gāzes pedālis ir atlaists. Tā ir papildus drošība, kā arī produktivitāte darbā. Vadītājs nepievērš uzmanību liekām manipulācijām ar bremzēm.

Dīzeļelektropiedziņa ļauj dalīti vadīt kustības ātrumu un kravas celšanu. Atšķirībā no autoiekrāvējiem ar hidrodināmisko transmisiju nav vienlaikus jāspiež bremžu uz gāzes pedāli, lai ātri paceltu kravu. Ar gāzes pedāļa palīdzību vadītājs izvēlas kustības ātrumu, bet celšanas ātrums automātiski regulējams manipulējot ar hidraulikas svirām vai ar džoistiku.

Modelis aprīkots ar pilnīgi slēgto slapjā tipa darba bremzi, kas neprasa regulāru bremžu uzliktņu nomaiņu. Bet tam, autoiekrāvējs bremzējas elektriski, kad vadītājs noņem kāju no gāzes pedāļa. Elektriskās bremzēšanas parametrus, kā arī paātrinājuma, maksimālā kustības ātruma parametrus var iestatīt un saglabāt autoiekrāvēja atmiņā.

Galvenas dīzeļa un gāzes dakštveres iekrāvēja STILL RX70 pielitošanas jomas ir kokizstrādājumu vai metālizstrādājumu ražošana, dzērienu ražošana, papīrindustrija, liešana, loģistika u.c.

Izdarīt pieprasījumu