Dīzeļa un gāzes autoiekrāvējs STILL RX 70 6,0 - 8,0 t

RX 70 6,0 - 8,0 t
  • RX 70 6,0 - 8,0 t!
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 6,0 - 8,0 t
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 6,0 - 8,0
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70 6 - 8 t
  • Dīzeļa un gāzes iekrāvēji STILL RX 70

Kravnesība:
6000 - 7000 - 8000kg.
Celšanas augstums:
8670mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

RX70-60, RX70-70 un RX70-80 ir visjaudīgākie STILL dīzeļa dakštveres autoiekrāvēju modeļu virknē. To nominālā kravnesība sastāda 6, 7 un 8 tonnas attiecīgi.

Neskatoties uz iespaidošu kravnesību, šo «smagsvaru» manevrēšanas spēja un kravas apstrādes precizitāte paliek nevainojamas. Unikālā dīzeļelektropiedziņas tehnoloģija nodrošina brīnišķīgu gaitas precizitāti un laidenumu. Atšķirībā no autoiekrāvējiem ar automātisko vai mehānisko pārnesumkārbu dīzeļelektropiedziņa ļauj elastīgi iestatīt darba parametrus un saglabāt tos piecās darba programmās. Ir iespējams iestatīt maksimālo kustības ātrumu, kravas celšanas ātrumu, paātrināšanas un bremzēšanas pakāpes un citus parametrus.

Modeļa RX70-60/70/80 autoiekrāvēju iekšdedzes dzinējs strādā tikai kā maiņstrāvas ģenerētājs. Kustības un hidraulikas sūkņa piedziņa veicama no neapkalpojāmajiem elektriskajiem maiņstrāvas dzinējiem. Šāda koncepcija ļauj atsevišķi vadīt autoiekrāvēja kustības ātrumu un kravas celšanas ātrumu. Autoiekrāvējs spēj vienlaicīgi lēni kustēties un ātri celt kravu. Šāds apvienojums ļauj ātrāk un precizāk pārvietot kravas. Bez tam, autoiekrāvējs paliek nekustīgs slīpumos, ja vadītājs atlaiž vaļā gāzes pedāli. Nav jāizmanto darba vai rokas bremze, lai novērstu nolaišanos lejā. Darbs kļūst vienkāršāks un drošāks.

Dīzeļa un gāzes dakštveres autoiekrāvēju RX70-60/70/80 ar hibrīdveida piedziņu kabīne ir unificēta ar RX virknes modeļiem ar mazāku kravnesību. Viss ir savās vietās. Lielisks apskats priekšā nodrošināts pateicoties mastam no šaura profila un mazliet sānī nobīdītajai vadītāja darba vietai. Ergonomiskai un regulējamai atbilstoši izvietošanai un svaram. Hidraulisko funkciju pārvaldes darba rīki ir tieši zem rokas. Konsole ar darba parametriem un kļūdu indikāciju teksta veidā. Tādējādi vadītājs mazāk nogurst un nezaudē laiku pat intesīvā darbā. Drošība un produktivītāte uzlabojas.

Izdarīt pieprasījumu