Elektriskais krautņotājs STILL EXD-S 2 t

EXD-S 2 t
  • EXD-S 2 t!
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXD-S 2 t
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXD-S 2
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXD-S

Kravnesība:
2000kg.
Celšanas augstums:
1580mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

Elektriskais krautņotājs STILL EXD-S aprīkots ar fiksēto platformu operatoram. Modelis paredzēts uzreiz divu palešu pārvadāšanai, kas vairākkārt palielina iekraušanas un izkraušanas procesus noliktavā. Elektrokrautņotāji EXD-S ir ļoti efektīvi un ērti darbā, tiem ir augsta produktivitāte.

Krautņotāja korpusa ergonomiska forma, metināts nomolītrāmis un modernā konstrukcija ļauj šai tehnikai ar vieglumu manevrēt šauros gaiteņos un nelielās telpās. EXD-S spēj ātri celties pa rampu un pat iebraukt kravas automobilī.  Platformas D veida konstrukcija piešķir tehnikai papildus stabilitāti un ļauj izturēt maksimālas slodzes.  Iespēja transportēt smagas kravas tiek nodrošināta pateicoties uzlabotai krautņotāja ritošās iekārtas atsperu balstiekārtai, slodze pieaugs proporcionāli kravas svaram uz dakšām.

Optimāla slodžu uzskaite ratiņos notiek pateicoties absolūti jaunajai paplašinātai masta konstrukcijai, kurai ir lielāka atstarpe. Optimāla slodzes uzskaite cītīgi pārdomāta un sasniegta pateicoties konceptuāli jaunajam mastam. EXD-S 20 ir modernais, ergonomiskais kraušanas transportlīdzeklis, kas radīts saskaņā ar pēdējām tehnoloģijām un tirgus prasībām.

Elektriskais krautnētājs STILL EXD-S 2 tonnas

Izdarīt pieprasījumu