Elektriskais krautņotājs STILL EXV 1,0 - 1,2 t

EXV 1,0 - 1,2 t
  • EXV 1,0 - 1,2 t!
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXV 1,0 - 1,2 t
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXV 1,0 - 1,2
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXV

Kravnesība:
1000 - 1200kg.
Celšanas augstums:
4386mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

EXV-10 un EXV-12 ir ar laiku pārbaudīti, izturīgi un droši elektriskie pavadiņas krautņotāji palešu kravu pārvadāšanai un sakraušanai.  Šo modeļu celtspēja sastāda 1000 un 1200 kg ar kravas smagumcentru 600 mm. Tiem ir gados pārbaudīta konstrukcija un lieliskie tehniskie rakturojumi. Augsts celšanas ātrums ar kravu atšķir tos labākā pusē no daudziem konkurentiem tirgū. Priekšrocības pavairo arī paliekošā celtspēja. Ir iespējams uzstādīt smagākas kravas sastatņu plauktu augšējos līmeņos.

Elektrokrautņotāja EXV pavadiņa izgatavota no stipra, izturīga pret sitieniem plastikāta un aizsargata no ūdens  šļakatām. Tā konstruēta tādā veidā, ka vienādi ērti strādāt kā ar labo, tā arī ar kreiso roku. Lielas vadības pogas var viegli spiest pat cimdos. Visas darba funkcijas, lai tā būtu celšana, nolaišana, kustība vai bremzēšana, ieslēdzamas tieši pavadiņā. Turpat atrodas arī avārijas apturēšanas poga, kas automātiski atslēdz krautņotāja kustību, ja pavadiņa atspiežas pret kādu šķērsli. Tādējādi darbs paliek drošs. Operators neriskē būt piespiestam pie fūres borta, sienas vai plaukta darba laikā šauros apstākļos. Arī pavadiņa izpild darba ātruma regulēšanas funkciju. Augšējā stāvoklī, kad darbs notiek ierobēžotā telpā, krautņotāja kustība būs plūdenāka un lēnāka, bet transporta stāvoklī, kad notiek paletes ar kravu transportēšana, ātrumi būs maksimāli. 

Strādāt EXV-10 un EXV-12 tipa krautņotājos ir ļoti viegli un droši. Paletes uzstādīšanas precizitāte plauktā nodrošināta pateicoties proporcionālai celšanas vadībai. Citiem vārdiem, pogas «celšana» nospiediena pakāpe vadības pavadiņā ietekmē celšanas ātrumu. Šāda konstrukcija ļauj ātri un precīzi ņemt paleti ar kravu jebkādā darba situācijā. 

Izdarīt pieprasījumu