Elektriskais krautņotājs STILL EXV-SF 1,4 - 2,0 t

EXV-SF 1,4 - 2,0 t
  • EXV-SF 1,4 - 2,0 t!
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXV-SF 1,4 - 2,0 t
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXV-SF 1,4 - 2,0
  • Elektriskais krautnētājs STILL EXV-SF
  • Elektriskais krautnētājs EXV-SF 1,4 - 2,0 t
  • Elektriskais krautnētājs STILL

Kravnesība:
1400 - 2000kg.
Celšanas augstums:
5316mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

Krautņotāji STILL EXV-SF 14-20 ir lielātruma augsta pacēluma ratiņi (krautņotāji) ar augstu paliekošo celtspēju un unikālo sistēmu kopu drošam darbam jebkādos ekspluatācijas apstākļos.

EXV-SF atšķirīga īpatnība ir atzāžamās vadītāja platformas un aizsargiežogojuma esamība. Šīs papildopcijas ļāva palielināt horizontālas palešu pārvietošanas ātrumu ar kravu līdz 8 km/h. Krautņotāja kustības ātrums bez kravas palielināts salīdzinājumā ar parastiem pavadiņas krautņotājiem līdz 10 km/h. Atgāžamājai vadītāja platformai ir pneimatiskais amortizators, kas dzēš sitienus no grīdas nelīdzenumiem. Uz vadītāja mugurkaulu un kāju locītavām nododas krietni mazāka slodze, kas samazina profesionalu slimību risku.

Vēl viena šo krautņotāju īpatnība ir elektriskā stūres iekārta. Vadība pat ar pilnu slodzi neprasa lieku fizisko piepūli. Elektroniskās stabilizācijas funkcija palīdz kontrolēt trajektoriju, kad ilgi jākustās ar maksimālu ātrumu. Pagriezienos ātrums automātiski samamazinās ar sistēmas Curve Speed Control palīdzību, lai izslēgtu risku apgāzties.

Nevar neizsaukt sajūsmu jaunais krāsainais displejs, ar kuru tiek kompletēti EXV-SF 14-20 tipa krautņotāji. Tajā izdevīgi atspoguļojas laiks, uzlādes līmenis, kustības programma, darba stundas. Bez tam, displejā tiek izvadītas kļūdas darba laikā. Tas ļauj maksimāli ātri konstatēt defektu un veikt remontu.

Atsevišķa opcija ir kombinētā dīseles (pavadiņas) konstrukcija. Tai var būt saliekamā konstrukcija. Izklātā stāvoklī pavadiņas garums ir lielāks, kas vienkāršo darbu, vadot krautņotāju no grīdas. Pie tam kustības ātrums palielināts līdz 6 km/h.

Izdarīt pieprasījumu