Elektroiekrāvējs STILL RX 50 1,0 - 1,6 t

RX 50 1,0 - 1,6 t
  • RX 50 1,0 - 1,6 t!
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs STILL RX 50 1,0 - 1,6 t
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs STILL RX 50 1,0 - 1,6
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs STILL RX 50
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs RX 50 1,0 - 1,6 t

Kravnesība:
1000 - 1300 - 1500 - 1600kg.
Celšanas augstums:
6300mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

Elektroiekrāvējs STILL RX 50 uzbūvēts pēc asinhronā tipa pilnīgi slēgtās piedziņas tehnoloģijas, kas izslēdz mitruma, putekļu un citu nelabvēlīgo ārējo faktoru iedarbību uz elektrodzinējiem. Pateicoties šādai konstrukcijai, šis elektroiekrāvējs bez problēmām strādā pat vissmagākajos ekspluatācijas apstākļos.

Trīsfāžu piedziņa arī nodrošina minimālu enerģijas patēriņu pie augsta kravas apgrozījuma. Elektroiekrāvējs atkarībā no darba apstākļiem spēj kā attīstīt maksimālu vērpes momentu, piemēram, pārvarot nelīdzenumus, tā arī elastīgi noskaņot sevi uz ekonomisko režīmu atkarībā no vadītāja ieradumiem vai apkārtējiem apstākļiem. Celšanas un kustības ātrumus var iestatīt individuāli. Piemēram, vadītājam bez pieredzes ir iespējams ierobežot kustības ātrumus ar nolūku novērst avārijas.

Elektroiekrāvējs STILL RX 50 aprīkots ar komfortablu ergonomisku vadītāja vietu. Ērts vadītāja sēdeklis ar iestatīšanu atbilstoši vadītāja svaram un atstatumam līdz stūres ratam. Brīva telpa kājgalī. Liels displejs, kurā viegli turēt kontrolē visus darba iestatījumus. Šā elektroiekrāvēja cēlējmasts izgatavots no īpaša šaura profila, lai būtu labs apskats visos virzienos. Kopumā ergonomika ir ļoti augstā līmenī, kas palīdz vadītājam ražīgi nostrādāt darba dienu bez lieka noguruma.

Galvenās elektroiekrāvēja RX50 izmantošanas jomas ir pārtikas produktu un dzērienu ražošana un distribūcija. Nelieli gabarīti ļauj ar iekrāvēja palīdzību veikt fūru iekraušanu un izkraušanu. Noliktavas iekšā ar iekrāvēja palīdzību var strādāt sastatņu plauktu sistēmu vidū. Pie tam, pateicoties nelielam apgriešanās rādiusam, šis elektroiekrāvējs varēs apgriezties pietiekoši šaurā ejā starp plauktiem.

Izdarīt pieprasījumu