Elektroiekrāvējs STILL RX 60 3,5 - 5,0 t

RX 60 3,5 - 5,0 t
  • RX 60 3,5 - 5,0 t!
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs STILL RX 60 3,5 - 5,0 t
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs STILL RX 60 3,5 - 5,0
  • Elektriskais dakštveres iekrāvējs STILL RX 60

Kravnesība:
3500 - 4000 - 4500 - 5000kg.
Celšanas augstums:
7180mm.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

Neskatoties uz iespaidīgo kravnesību, vadīt elektroiekrāvējus RX60-40, RX60-45, RX60-50 tāpat viegli, kā mazo RX50. Nav jāpaskaidro vadītājam, kas un kur atrodas. Visas RX virknes iekrāvēju unificētā darba vieta ir ierasta vāditājiem, kuri strādājuši kaut vai ar vienu RX virknes elektroiekrāvēju. Viss ir savās vietās – stūres rats ar slīpuma regulēšanu, liels informatīvs displejs, komfortabls sēdeklis. Lielākai vadīšanas ērtībai hidraulisko funkciju vadības klasisku roksviru vietā ir iespējams pasūtīt izpildi ar džoistiku. Šāds risinājums ļauj vienlaicīgi ieslēgt vairākas hidraulikas funkcijas ar vienu plaukstas kustību.

Izņemot ergonomiku un komfortu, elektroiekrāvējam tradicionāli piemīt augsti produktivitātes rakturojumi. Kustības ātrums ar kravu sasniedz 20 km/h. Paliekošā kravnesība ļauj sakraut paletes ar svaru 5 tonnas augstumā vairāk kā 6 metri. Iespaido arī pārvarāmā pacēluma rāditāji. Pat visgrūtākie uzdevumi pārvietošanā uz augšu šim modelim ir pa spēkam.

Kompakta konstrukcija un mazs apgriešanās rādiuss netraucē tādam smagsvaram strādāt ierobēžotu telpu iekšā. Var būt drošam, ka krava tiks apstrādāta kārtīgi un ātri. Tāds elektroiekrāvējs arī nebaidās no darba ārā, pateicoties elektroiekārtas elementu aizsardzībai no ūdens. Bet lai aizsargātu vadītāju, ir iespējams pasūtīt šo modeli ar apkurināmu cietu kabīni vai ar ekonomiskāko «mīkstā» tipa kabīni.

Izdarīt pieprasījumu