Lietotā noliktavu tehnika STILL

Купить Lietotā noliktavu tehnika STILL Lietots Elektroiekrāvējs STILL RX20-16P
Kravnesība: 1600kg.
Celšanas augstums: 3175mm.
Купить Lietotā noliktavu tehnika STILL Lietotais krautņotājs FM17i 2006 i.g.
Kravnesība: 1700kg.
Celšanas augstums: 7400mm.
Купить Lietotā noliktavu tehnika STILL Lietots elektroiekrāvējs STILL R20-20P 2001 i.g.
Kravnesība: 2000kg.
Celšanas augstums: 3330mm.
Купить Lietotā noliktavu tehnika STILL Lietotais krautņotājs FM-X10 2013 i.g.
Kravnesība: 1000kg.
Celšanas augstums: 7000mm.
Купить Lietotā noliktavu tehnika STILL RС40-18 2012 i.g.
Kravnesība: 1800kg.
Celšanas augstums: 3275mm.

Mūsu kompānija piedāvā lietošanā bijušos dakštveres iekrāvējus, krautnētājus, elektriskos ratiņus un citu lietoto noliktavu cēlējtehniku ar kvalitātes garantiju.

Ja jūs pērkat lietošanā bijušo iekrāvēju vai krautnētāju, jums nav jāraizās par tā tehnisko stāvokli. Jūs ne ar ko neriskējat. Mēs pasūtījam tādu tehniku vienīgi no STILL rūpnīcas filiālēm Eiropā. Bez tam, mēs piedāvājām lietotos dakštveres iekrāvējus no mūsu pašu nomas parka Minskā. Tātad, šai tehnikai ir pārbaudīta vēsture. Diezgan svarīgs ir arī tas, ka tehnisko apkopi un tekošo remontu bija veikuši kvalificētie speciālisti un darījuši to savlaicīgi.

Atsevišķi jāpiemin rezerves daļu kvalitāte, kuras tika izmantotas remontā un apkopē. Vai tas būtu Eiropā atjaunotais, vai no mūsu lietotās tehnikas parka iegādātais iekrāvējs – var būt drošam, ka visa šī tehnika remonta laikā bija komplektēta tikai ar oriģinālajām rezerves daļām. Tā neapšaubāmi ir lietotā krautnētāja vai lietotā iekrāvēja turmākās darbības ķīla bez liekām izmaksām.

Lietotie dakštveres iekrāvēji, krautnētāji, palešu elektroratiņi ir mūsu noliktavā Rīgā. Atkarībā no jūsu prasībām mēs varam piedāvāt rūpnīcas apstākļos atjuanotos iekrāvējus STILL (Vācija) vai lietošanā bijušos iekrāvējus stāvoklī «kā ir» par izdevīgākām cenām.

Speciālajā ražošanā atjaunotie lietošanā bijušie dīzeļiekrāvēji un elektriskie iekrāvēji STILL maz ar ko atšķiras no jaunajiem. Tas viss ir pateicoties stingrai darbu izpildes tehnoloģijai šajā ražošanā. Papildus garantija ir oriģinālo nomaināmo mēzglu un agregātu izmantošana. Sīkāk par atjuanotajiem iekrāvējiem STILL var iepazīties lapā "Atjaunotais lietošanā bijušais iekrāvējs pēc pasūtījuma"