Elektriskie vilcēji STILL LTX 70 / LTX-T 08

LTX 70 / LTX-T 08
  • LTX 70 / LTX-T 08!
  • Elektriskie vilcēji STILL LTX 70
  • Elektriskie vilcēji STILL LTX 70 / LTX-T 08
  • Elektriskie vilcēji STILL
  • Elektriskie vilcēji STILL LTX / LTX-T
  • Elektriskie vilcēji LTX 70 / LTX-T 08

Maks. vilces spēks:
7000kg.
Kravnesība:
800kg.

Tehniskais apraksts (PDF)

Izdarīt pieprasījumu

Elektrovilcējs LTX no vācu koncerna STILL aprīkots ar jaudīgu elektrodzinēju, dzinēja beztrokšņa darbs un uzdevuma izpildīšanas ātrums iespaido, pluss pie visa, tas ir drošs, tostarp arī ekoloģiskā ziņā.

Šim modelim ir vilces piepūle līdz 8 t. Vilcēju var izmantot kā telpās, tā arī ārpus telpām (tirdzniecības centri, līdostas, noliktavas, dzelzceļa stacijas, rūpniecības uzņēmumi). Vilcēju ir iespējams aprīkot ar dažādiem kobīņu tipiem, tentu, borta uzlādes ierīci, dažādiem sēdekļiem.

Rāmja konstrukcija nodrošina maksimālu stiprumu un cietību. Smagumcentra zema atrašanās ļauj saglabāt stabilitāti kustības laikā, bet nelieli izmēri nodrošina lielisku manevrēšanas spēju. Vilces elektromotori un elektroniskais vadības bloks atrodas rāmja iekšā un aizsargāti no ārējām iedarbēm, pie tam ir brīva pieeja tiem tehnikajai apkopei. Akumulators atrodas starp diviem tiltiem, kas ļauj babūt maksimālu mašīnas stabilitāti un nodrošina ātru un ērtīgu noņēmšanu.

Tehnika aprīkota ar ergonomisku kabīni vadītājam, viņa darba vieta ļoti pārdomāta un ir optimāla. Konstuktori izvietoja visas vadības roksviras un pārslēdzējus vadītāja sasniedzamības zonā. Augšā paceltais priešējais stikls nodrošina lieliska apskata iespēju. Par apskatu augšā «atbild» skatlodziņš vilcēja jumtā. Kopējā panorāma ļauj kontrolēt visu darba procesu, nodrošinot vadības vieglumu un ērtību.

Izdarīt pieprasījumu