Vilces akumulatori

Купить Vilces akumulatori Vilces svina skābes akumulatoru baterijas
Baterijas tips: Svina-skābes (PzS/PzB)
Jauda: 24, 48, 80 V
Ietilpības diapazons (C5): 100-1550 Ah
Pilnas uzlādes laiks: 10-12 stundas
Купить Vilces akumulatori Gēla vilces baterijas
Baterijas tips: Bezapkopes Gēla baterijas (PzV)
Jauda: 24, 48, 80 V
Ietilpības diapazons (C5): 110-1200 Ah
Pilnas uzlādes laiks: 12-14 stundas
Купить Vilces akumulatori Li-Ion vilces akumulatoru
Baterijas tips: Litija-jonu (Li-Ion) baterijas
Jauda: 24, 48, 80 V
Ietilpības diapazons (C5): Pēc pieprasījuma

Kā elektrisko iekrāvēju, krautnētāju, palešu transportētāju un citu grīdas transporta tipu barošanas avotu izmanto vilces akumulatorus vai tā sauktās vilces baterijas. Vilces akumulatori no startera atšķiras ar to, ka tie atdod mazāku strāvu, tomēr spēj to darīt ilgākā laika periodā. Skābes vilces baterija dakštveres iekrāvējam, piemēram, spēj nodrošināt tā darbu 8-10 stundas ilgi. Turklāt izlādes pakāpe sasniedz 80% no minimālās kapacitātes.

Mūsdienu elektriskajos iekrāvējos un noliktavu tehnikā pašlaik vairāk izmanto svina skābes vilces akumulatorus, kas ir plaši izplatīti, pateicoties to zemajām izmaksām. Tomēr tādam vilces bateriju tipam nepieciešama regulāra apkope. Kā elektrolītu šeit izmanto sērskābi. Uzlādes procesā ūdens no tā iztvaiko, tāpēc nepieciešams regulāri pieliet destilētu ūdeni. Pie svina skābes vilces bateriju trūkumiem vēl var pieskaitīt sprādzienbīstamas gāzes izdalīšanos uzlādējot. Šai sakarā, tās ekspluatējot, nepieciešams aprīkot speciālu uzlādes istabu.

Par augstāku cenu noliktavas elektrotransportam var uzstādīt vilces akumulatorus, kam nav nepieciešama apkope. Pašlaik pasūtīšanai pieejamas gēlveidīga tipa vilces baterijas un litija jonu vilces barošanas avoti. Tādā gadījumā nav vajadzības aprīkot uzlādes istabu. Turklāt var samazināt regulāras tehniskās apkopes izmaksas. Tomēr tādiem risinājumiem ir savas īpatnības, kuras labāk apspriest ar mūsu uzņēmuma konsultantiem.