Komunālās mašīnas

Komunālās mašīnas ir tehnika, kas paredzēta tīrības ieviešanai un uzturēšanai uzņēmuma teritorijās un cehos, pilsētas ielās, parkos, atpūtas vietās u.c. Droši modeļi nozīmē darbību visu gadu un nodrošina ceļu, laukumu, ietvju, pieturu tīrīšanu ar vakuumu, sniega tīrīšanu, smilšu un sāls un citu pretapledojuma līdzekļu uzklāšanu, zāles pļaušanu ar savākšanu tvertnē, mitro tīrīšanu ar mazgāšanas līdzekļu uzklāšanu un savākšanu. Pievienošanas universālums un plašs papildu aprīkojuma klāsts palielina iespējamo operāciju skaitu, kas tiek veiktas ar komunālo tehniku, padarot to par neaizstājamu jebkurā organizācijā.

Komunālo mašīnu paveidi

Uzkopšanas – paredzētas uzkopšanai visa gada ciklā. Liela ātri nomaināmu uzkares iekārtu izvēle ļauj to izmantot kā sniega tīrīšanas, zāles pļaušanas un nezāļu ravēšanas, ceļu un ietvju mazgāšanas utt. tehniku.

Daudzfunkcionālas – universāli komunālie aparāti, kuru galvenais uzdevums var mainīties pat dienas laikā ražošanas vajadzību dēļ: jebkura veida tīrīšana, kravu piegāde un atkritumu izvešana, zāles novākšana, auto platforma, ceļu darbi u.c. Izvēloties komunālo tehniku, izdala vairākus galvenos parametrus:

  • atkritumu, zāles utt. savākšanas tvertnes tilpums;
  • apgriešanās rādiuss;
  • mašīnas pieļaujamā kopēja masa;
  • mašīnas gabarīti;
  • darbu veidi, kas jāveic ar izvēlēto mašīnu;
  • vietu skaits mašīnā.
JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.