PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Lietota tehnika

LIETOTĀS TEHNIKAS KOMERCPIEDĀVĀJUMA PIEPRASĪJUMS
Mēs jums piezvanīsim
Uzņēmuma nosaukums: *
Vārds: *
Tālrunis: *
E-mail: *
Tehnikas veids:
Celtspēja (kg):
Pacelšanas augstums (mm):
Janis Kromans
Nepieciešama konsultācija par lietoto tehniku?
Uz jebkuru jautājumu atbildēs pieredzējis mūsu uzņēmuma speciālists
Janis Kromans
Pārdošanas menedžeris

Mūsu kompānija piedāvā lietošanā bijušos dakštveres iekrāvējus, krautnētājus, elektriskos ratiņus un citu lietoto noliktavu cēlējtehniku ar kvalitātes garantiju.

Ja jūs pērkat lietošanā bijušo iekrāvēju vai krautnētāju, jums nav jāraizās par tā tehnisko stāvokli. Jūs ne ar ko neriskējat. Mēs pasūtījam tādu tehniku vienīgi no STILL rūpnīcas filiālēm Eiropā. Bez tam, mēs piedāvājām lietotos dakštveres iekrāvējus no mūsu pašu nomas parka Rīgā. Tātad, šai tehnikai ir pārbaudīta vēsture. Diezgan svarīgs ir arī tas, ka tehnisko apkopi un tekošo remontu bija veikuši kvalificētie speciālisti un darījuši to savlaicīgi.

Atsevišķi jāpiemin rezerves daļu kvalitāte, kuras tika izmantotas remontā un apkopē. Vai tas būtu Eiropā atjaunotais, vai no mūsu lietotās tehnikas parka iegādātais iekrāvējs – var būt drošam, ka visa šī tehnika remonta laikā bija komplektēta tikai ar oriģinālajām rezerves daļām. Tā neapšaubāmi ir lietotā krautnētāja vai lietotā iekrāvēja turmākās darbības ķīla bez liekām izmaksām.

Lietotie dakštveres iekrāvēji, krautnētāji, palešu elektroratiņi ir mūsu noliktavā Rīgā. Atkarībā no jūsu prasībām mēs varam piedāvāt rūpnīcas apstākļos atjuanotos iekrāvējus STILL (Vācija) vai lietošanā bijušos iekrāvējus stāvoklī «kā ir» par izdevīgākām cenām.

Speciālajā ražošanā atjaunotie lietošanā bijušie dīzeļiekrāvēji un elektriskie iekrāvēji STILL maz ar ko atšķiras no jaunajiem. Tas viss ir pateicoties stingrai darbu izpildes tehnoloģijai šajā ražošanā. Papildus garantija ir oriģinālo nomaināmo mēzglu un agregātu izmantošana. Sīkāk par atjuanotajiem iekrāvējiem STILL var iepazīties lapā "Atjaunotais lietošanā bijušais iekrāvējs pēc pasūtījuma"

Priekšrocības jums
Smart Forxx SIA
Kvalitātes garantija
Kvalitātes garantija
Labāko ražotāju Eiropas
iekārtas
Labākā cena
Labākā cena
Mēs piedāvājam konkurētspējīgākās cenas
Pieredzējuši speciālisti
Pieredzējuši speciālisti
Augsta līmeņa speciālisti atrisinās jebkuru uzdevumu
Servisa dienests
Servisa dienests
Strādājam visā Latvijā: remonts, TA, iekārtas palaišana
Mūsu klienti
Mums uzticas
JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.