PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Atjaunotais lietošanā bijušais iekrāvējs pēc pasūtījuma

Neapšaubāmi, ka daudziem, it īpaši nelieliem, uzņēmumiem izdevīgāk iegādāties lietoto iekrāvēju, nekā ieguldīt pietiekoši lielas summas, lai nopirktu jaunu.

Priekš tādām kompānijām mums ir atjaunoto lietošanā bijušo iekrāvēju ar pārbaudītu vēsturi piedāvājums. Mēs piedāvājam ne vienkārši nopirkt lietoto iekrāvēju, bet iekrāvēju, kas izgāja pirmspārdošanas sagatavošanu speciālajā STILL rūpnīcas ražošanā Eiropā.

Bieži vien lietotais dakštveres iekrāvējs ārēji izskatas kā jauns, un tam ir neliels darba stundu skaits skaitītājā. Bet tā nemaz nav laba thniskā stāvokļa garantija. Daudz svarīgāk zināt second hand iekrāvēja vai krautnētāja vēsturi. Kur un kādos apstākļos tas strādāja? Vai savlaicīgi tika apkopts un remontēts? Kādas kvalitātes ir rezerves daļas, eļļošanas materiāli un komplektējumizstrādājumi pie tam tika izmantoti? Vai tehniskais stāvoklis atbilst drošības prasībām?

Lai nemeklētu atbildes uz šiem jautājumiem un būtu drošam par pirkumu, labāk par visu pasūtīt Eiropā atjaunoto dakštveres iekrāvēju STILL. Tikai šādā gadījumā jūsu lietotais dīzeļiekrāvējs vai elektriskais iekrāvējs nodzīvos ilgu otro mūžu bez liekām izmaksām no jūsu puses.

Janis Kromans
Nepieciešama konsultācija par lietoto tehniku?
Uz jebkuru jautājumu atbildēs pieredzējis speciālists
Janis Kromans
Pārdošanas menedžeris

Kā tad strādā šī ražošana iekrāvēju atjaunošanā?

Iekrāvēji atgaunošanai nāk no STILL filiālēm pa visu Eiropu. Parasti tā ir tehhika, kas bija nomas parkā, vai nu demo tehnikas starpā. Jāatzīmē, ka jau nonākšanas stādijā atlasa tehniskā ziņā vislabākās tehnikas vienības. Visu, kas netika atlasīts, brīvi pārdod stāvoklī «kā ir» vairumtirgotāji Vācijā, Beļģijā vai Polijā.

Tālāk notiek tehniskā stāvokļa detalizēts novērtējums. Datordiagnostika ļauj noteikt, vai ir bojāti elektriskie moduļi, dēvēji utt. Ar speciālās iekārtas palīdzību pārbauda dakšu, masta, masta gultņu nodiluma pakāpi. Kad ir novirze no normas, veic mnēto daļu nomaiņu pret jaunām. Tas atiecas arī uz mastu. Ja nostrāde ir pārāk augsta – mastam jābūt nomainītam.

Tieši tāpat pārbauda riteņu stāvokli. Kad ir augsts nodilums vai ārējie bojājumi, tad riteņus nomaina pret jauniem. Parasti Eiropā visus iekrāvējus komplektē ar superelastīta riteņiem.

 

Atsevišķi jāpiemin akumulatora baterija. Ja runa ir par lietoto elektrisko iekrāvēju, tad akumulatora baterijai būs izšķiroša nozīme. Lieta ir tā, ka jauna vilces skābes baterija elektriskajam iekrāvējam, atkarībā no nominālā sprieguma un ietilpības, maksā no viena līdz vairākiem tūkstošiem eiro. Baterija ar spriegumu 80 volti vispār var maksāt ap 5 tūkstošiem eiro.

Mūsu gadījumā visas baterijas demontē un sūta uz specializēto iecirkni. Ar speciālās iekārtas palīdzību baterijas testē. Atpakaļ tehnikā nonāk tikai pārbaudīti paraugi ar paliekošo resursu ne mazāk kā 70%. Elektroiekrāvējus, kur notika baterijas izbraķēšana, komplektē ar jaunām Eiropas ražošanas baterijām.

 

Pats par sevi saprotams, ka katru tehnikas vienību, bez visa iepriekš jau pārskaitītā, pilnīgi demontē. Visi tehniskajām normām vai drošības normām neatbilstošie mēzgli un agregāti nomaināmi. Protams, pilnībā nomaina visas ziežvielas, filtrus un tehniskos šķidrumus. Veic jauna laku un krāsu pārklājuma sagatavošanu un uzklāšanu, lai pasargātu no korozijas.

 

Rezultātā iznāk maz ar ko atšķirāmais no jauna iekrāvējs vai krautnētājs, kas gatavs vēl ilgi kalpot savam jaunajam saimniekam bez liekiem rūpestiem. Šādai tehnikai piešķirama garantija līdz 12 mēnešiem.

Lai noprecizētu jebkuru jautājumu par atjaunotājiem STILL iekrāvējiem, lietotajiem iekrāvējiem, lietošanā bijušajiem krautnētājiem, griezieties jums izdevīgajā viedā pie mūsu speciālistiem.

ATJAUNOTAS LIETOTĀS TEHNIKAS KOMERCPIEDĀVĀJUMA PIEPRASĪJUMS
Mēs jums piezvanīsim
Uzņēmuma nosaukums: *
Vārds: *
Tālrunis: *
E-mail: *
Tehnikas veids:
Celtspēja (kg):
Pacelšanas augstums (mm):
JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.