Autoiekrāvējs
BAOLI KBD 5,0-10,0 t

Kravnesība
5000 - 10000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6000 mm
Celšanas augstums
Samazinātas emisijas pateicoties Add-blue sistēmai
Samazinātas emisijas pateicoties Add-blue sistēmai
Operatora informācijas panelis ar daudzfunkciju displeju
JAUNS

KBD 50-100 ir pieejami ar 5 , 6, 7 un 10 tonnu kravnesību pie 600 mm kravas smaguma centra. Tie ir aprīkoti ar jaudīgiem Doosan EU5 dzinējiem ar CE atbilstības prasībām. KBD 50-100 ir paredzēti lieljaudas lietojumam. Tie ir vienkārši, uzticami un viegli apkalpojami iekrāvēji.

Platais un izturīgais augšējais galvas aizsargs, kas uzstādīts virs lielā vadītāja sēdekļa, nodrošina lielisku redzamību pat ar vislielāko slodzi. Uzticama un kvalitatīva transmisija nodrošina augstu vadāmības un komforta līmeni. KBD 50-100 sērija ir lieliska izvēle tiem, kas meklē izturīgu kvalitatīvu produktu par ļoti pieejamu cenu.

Plašs iespēju klāsts ļauj klientiem atrast perfektu kombināciju savam lietojumam. Tas ietver pilnu kabīni ar vējstikla tīrītāju un iekšējo ventilatoru, sildītāju, gaisa kondicionieri, vertikālo izplūdi, piekto vārstu hidrauliskajai sistēmai un elektronisko braukšanas virziena izvēli. Ar dažādu darbības koncepciju izvēli Baoli KBD 50-100 sērija piedāvā pareizo risinājumu visiem vadītājiem.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.