PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Autoiekrāvējs
STILL RX 70 1,6 - 2,0 t

Kravnesība
1600 - 2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
8065 mm
Celšanas augstums
Augsta pieejamība, pagarināts ekspluatācijas laiks un zemas ražošanas izmaksas, pateicoties dīzeļelektriskajai piedziņai ar jaudīgu rūpniecisko dzinēju
Augsta enerģijas izmantošanas efektivitāte, pateicoties energotaupīšanas režīmam Blue-Q
Ērta un droša kravu apstrāde, pateicoties precīzai un tiešai hidrauliskajai vadībai
JAUNS

RX70 ir autoiekrāvējs ar hibrīdveida piedziņas tehnoloģiju. Iekšdedzes dzinējs iedarbina ģenerētāju, kas nodrošina kustības un hidraulikas elektrisko dzinēju barošanu. Šāda konstrukcija ļāva padarīt šo dīzeļa autoiekrāvēju ne tikai produktīvu un ekonomisku, bet arī par vikompaktāko savā klasē.

Vadītāja darba vieta aprīkota saskaņā ar visaugstākajām komforta un ergonomikas prasībām. Plaša telpa kājām, pēc stāvokļa un svara regulējamais sēdeklis, ērtīgas hidraulisko funkciju vadības roksviras tieši zem vadītāja rokas. Izņemot standartsviras, šis dakštveres autoiekrāvējs ar iekšdedzes dzinēju var būt iekārtots ar ērtīgām minisvirām vai ar džoistiku.

Autoiekrāvēja RX70 hibrīdveida piedziņa ļauj kontrolēt iekšdedzes dzinēja darbu. Dzinēja apriezieni pastāvīgi uzturās visoptimālākajā režīmā jebkurā darba situācijā. Šādā veidā tiek panākts minimāls degvielas patēriņš. Arī kļūst iespējams pagarināt eļļas nomaiņas starplaikus līdz 1000 darba stundu. Vidējās slodzes apstākļos tā ir tikai viena tehniskā apkope gadā un, kā rezultāts, uzturēšanas izmaksu ietaupījums.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.