PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Elektriskais krautņotājs
STILL EXV 10 - 14 C

STILL PrioLitija jonu tehnoloģija
Kravnesība
1000 - 1400 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
5466 mm
Celšanas augstums
Optimāla uzglabāšanas vietas izmantošana: augsts sakraušanas blīvums, pateicoties augstai atlikušai celtspējai
OptiSpeed sistēma garantē drošību: mašīnas kustības ātrums tiek automātiski regulēts atkarībā no dīseles pagrieziena leņķa
Augsta produktivitāte: ātra darbība, pateicoties kompaktajiem izmēriem
JAUNS

EXV 10 - 14 ir ar laiku pārbaudīti, izturīgi un droši elektriskie pavadiņas krautņotāji palešu kravu pārvadāšanai un sakraušanai.  Šo modeļu celtspēja sastāda 1000, 1200 un 1400 kg ar kravas smagumcentru 600 mm. Tiem ir gados pārbaudīta konstrukcija un lieliskie tehniskie rakturojumi. Augsts celšanas ātrums ar kravu atšķir tos labākā pusē no daudziem konkurentiem tirgū. Priekšrocības pavairo arī paliekošā celtspēja. Ir iespējams uzstādīt smagākas kravas sastatņu plauktu augšējos līmeņos.

Elektrokrautņotāja EXV pavadiņa izgatavota no stipra, izturīga pret sitieniem plastikāta un aizsargata no ūdens šļakatām. Tā konstruēta tādā veidā, ka vienādi ērti strādāt kā ar labo, tā arī ar kreiso roku. Lielas vadības pogas var viegli spiest pat cimdos. Visas darba funkcijas, lai tā būtu celšana, nolaišana, kustība vai bremzēšana, ieslēdzamas tieši pavadiņā. Turpat atrodas arī avārijas apturēšanas poga, kas automātiski atslēdz krautņotāja kustību, ja pavadiņa atspiežas pret kādu šķērsli. Tādējādi darbs paliek drošs. Operators neriskē būt piespiestam pie fūres borta, sienas vai plaukta darba laikā šauros apstākļos.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.