PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Elektroiekrāvēji

Litija jonu tehnoloģija
Elektroiekrāvējs BAOLI KBET 1,5 - 2,0 t
Kravnesība
1500 - 2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6000 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģija
Elektroiekrāvējs BAOLI KBE 1,5 - 2,5 t
Kravnesība
1500 - 2500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6000 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģija
Elektroiekrāvējs BAOLI KBE 3,0 - 3,5 t
Kravnesība
3000 - 3500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6000 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģija
Elektroiekrāvējs STILL RX 50 1,0 - 1,6 t
Kravnesība
1000 - 1600 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6300 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģijaIFOY winner
Elektroiekrāvējs STILL RX 20 1,4 - 2,0 t
Kravnesība
1400 - 2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
7800 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģijaIFOY winner
Elektroiekrāvējs STILL RX 60 2,5 - 3,5 t
Kravnesība
2500 - 3500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
7780 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģija
Elektroiekrāvējs STILL RX 60 3,5 - 5,0 t
Kravnesība
3500 - 5000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
7180 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģijaIFOY winner
Elektroiekrāvējs STILL RX 60 6,0 - 8,0 t
Kravnesība
6000 - 8500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
8455 mm
Celšanas augstums
  ELEKTROIEKRĀVĒJA KOMERCPIEDĀVĀJUMA PIEPRASĪJUMS
  Mēs jums piezvanīsim
  Uzņēmuma nosaukums: *
  Vārds: *
  Tālrunis: *
  E-mail: *
  Celtspēja (kg):
  Pacelšanas augstums (mm):
  Janis Kromans
  Nepieciešama konsultācija?
  Uz jebkuru jautājumu atbildēs pieredzējis mūsu uzņēmuma speciālists
  Janis Kromans
  Pārdošanas menedžeris

  Elektroiekrāvējs ir noliktavas transports, kas darbojas ar vilces akumulatoru. Paredzēts dažādu kravu pārvadāšanai un uzglabāšanai, izmantojot dakšu satvērēju. Turklāt parasti kravas atrodas uz standarta eiropaletēm 800x1200 mm vai rūpnieciskajām paletēm 1000x1200 mm. Ja jāpārvadā nestandarta kravas, tad dakšu satvērēja vietā elektroiekrāvējam var uzmontēt uzkares kravas satvērēja palīgierīci. Piemēram, ķīpu, ruļļu satvērējs, celtņa izlice, stienis, multipalešu satvērējs utt.

  Elektroiekrāvēji konstruktīvi iedalās:

  • trīs atbalstu elektriskie iekrāvēji
  • četru atbalstu elektriskie iekrāvēji

  Trīs atbalstu elektriskajiem iekrāvējiempiemīt augsta manevrētspēja, pateicoties to kompaktumam. Četru atbalstu elektriskā iekrāvēja priekšrocība ir tā augstā izturība un paliekošā celtspēja.

  Trīsbalstu elektriskos iekrāvējus parasti izmanto tikai noliktavas telpās un tiem var būt divas dažādas piedziņas koncepcijas: viena motora piedziņa uz aizmugures riteni un divu motoru piedziņa uz priekšējiem riteņiem. Variants ar viena motora piedziņu parasti ir kompaktāks un to var izmantot šaurā starpsastatņu telpā. Divu motoru priekšējā piedziņa ļauj iegūt lielāku darba ātrumu un rezultātā augstāku kravu apgrozījumu. Turklāt ir iespējams ilgi kustēties ar kravu pa slīpām zonām. Tomēr ar tādu piedziņas koncepciju elektroiekrāvējam ir lielāki gabarīti un attiecīgi nepieciešams platāks koridors, lai apgrieztos noliktavas telpā.

  Elektroiekrāvēju priekšrocības

  • elektriskā iekrāvēja universālums ļauj to izmantot gan kravu pārvadāšanai un krautnēšanai, gan arī autotransporta vai dzelzceļa vagonu iekraušanai un izkraušanai
  • elektroiekrāvēja klusā darbība un kaitīgu izmešu neesamība apkārtējā vidē, salīdzinot ar autoiekrāvējiem, kur tiek izmantoti iekšdedzes dzinēji
  • elektrisko iekrāvēju kompaktums ļauj ietaupīt noliktavas platību, jo to darbam nepieciešams minimāls caurbrauktuvju platums noliktavā
  • elektrisko dakšu iekrāvēju manevrētspēja padara tos par ērtu iekārtu, kuru var lietot ikdienas iekraušanas un izkraušanas operācijām gan noliktavā, gan arī ražošanā
  • mūsdienu elektroiekrāvēji spēj nostrādāt veselu darba maiņu ar vienu akumulatora uzlādi
  • minimāli elektroiekrāvēja apkopes izdevumi, pateicoties līdz 1000 motostundām pagarinātiem servisa intervāliem tehnoloģiskās konstrukcijas un neapkalpojamu mezglu pielietojuma dēļ

  Elektroiekrāvēji tiek komplektēti ar skābes mazapkalpojamiem akumulatoriem, pilnībā neapkalpojamiem gēla vai litija jonu Li-ion akumulatoriem. Litija jonu Li-ion akumulatori atšķiras ar to, ka tiem nav nepieciešama apkope, tie pilnībā uzlādējas 2 stundās un nav nepieciešama uzlādes istaba. Li-ion akumulatoru kalpošanas laiks ir vismaz 2 reizes ilgāks nekā skābes akumulatoriem un nesamazinās no starpposmu uzlādēm vai neuzmanīgas lietošanas.

  Elektriskie iekrāvēji ir optimālāk piemēroti darbam slēgtās telpās noliktavās, loģistikas centros vai jebkurā citā nozarē. Iespējama to izmantošana arī izbraucot ārā, šai nolūkā elektroiekrāvēju var komplektēt ar pilnībā slēgtu metāla kabīni ar apkures sistēmu, stiklu tīrītājiem priekšpusē un aizmugurē, apsildāmiem stikliem.

  Salīdzinot ar autoiekrāvējiem, elektroiekrāvēju apkopei nepieciešamas mazākas izmaksas. Autoiekrāvējam pastāvīgi jāmaina dzinēja eļļa un eļļas filtrs, kā arī jāpārbauda un jāapkalpo degvielas sistēma. Elektriskajam iekrāvējam nav nepieciešama tāda uzmanība. Elektriskie dzinēji ir pilnībā slēgti un nav nepieciešama nekāda apkope.

  Tādējādi var secināt, ka elektroiekrāvējs ir diezgan ekonomisks un ekoloģisks grīdas transporta veids un pakāpeniski nomaina tehniku ar iekšdedzes dzinēju.

  Elektroiekrāvēju tehniskie parametri

  Pastāv daudzi galvenie parametri, kam jāpievērš uzmanība pirms elektroiekrāvēja iegādes:

  1. Kravas pacelšanas augstums un masta veids. Pacelšanas augstums parasti tiek izvēlēts saskaņā ar noteikumu: augšējā sastatņu plaukta augstums + 200 mm. Ja nav zemu durvju aiļu un nav nepieciešams strādāt kravas mašīnā, tad tiek izmantots pats vienkāršākais un lētākais teleskopiskais masts. Citos gadījumos iekrāvējs var būt aprīkots ar brīvas gaitas mastu vai trīspakāpju mastu.
  2. Dakšu iekrāvēja nominālā un paliekošā celtspēja. Paliekošā celtspēja vienmēr ir mazāka par nominālo un raksturo elektroiekrāvēja spēju saglabāt stabilitāti ar kravu noteiktā pacelšanas augstumā.
  3. Elektroiekrāvēja manevrētspēja (ejas platums dakšu iekrāvēja ekspluatācijai ar noteikta lieluma kravu, pagrieziena rādiuss) – ietekmē sastatņu plauktu izvietojumu noliktavā. Jo vairāk manevrējams iekrāvējs, jo efektīvāk var izmantot noliktavas platību.
  4. Darba kustības un pacelšanas ātrums ar kravu un bez kravas. Ietekmē veiktspēju un galarezultātā – maksimāli iespējamo kravu apgrozījumu maiņā. Jo lielāka veiktspēja, jo mazāk tehnikas vienību nepieciešams.
  5. Vilces baterijas kapacitāte un tips. Jo lielāka iekrāvēja akumulatora baterijas kapacitāte, jo ilgāk tas var strādāt ar vienu uzlādi. Pēc tipa elektroiekrāvēju baterijas var būt svina skābes vai litija jonu (Li-ion). Vecā tipa sārmu baterijas mūsdienu iekrāvējiem netiek izmantotas. Litija jonu baterijas ļauj pilnībā atteikties no uzlādes istabas būvniecības. Turklāt vairumā gadījumu pietiek ar vienu litija jonu bateriju katram elektroiekrāvējam divu svina skābju vietā, lai organizētu nepārtrauktu darbu divās vai trīs maiņās.
  6. Dakšu iekrāvēja dakšu garumu nosaka pārvadājamo un uzglabājamo kravu izmēri. Dakšu standarta garums parasti ir 1000 vai 1200 mm.
  7. Piedziņas tips un darba spriegums. Elektroiekrāvējs var būt komplektēts ar gan ar līdzstrāvas, gan arī maiņstrāvas dzinējiem. Maiņstrāvas tehnoloģija dod labāku energoefektivitāti, pateicoties enerģijas rekuperācijas iespējai bremzējot. Maiņstrāvas elektrodzinējiem nav nepieciešams mainīt sukas. Darba spriegums var būt 24 vai 48 volti. Jaudīgāks un ražīgāks būs elektroiekrāvējs ar elektropadevi no 48 voltu baterijas.
  Priekšrocības jums
  Smart Forxx SIA
  Kvalitātes garantija
  Kvalitātes garantija
  Labāko ražotāju Eiropas
  iekārtas
  Labākā cena
  Labākā cena
  Mēs piedāvājam konkurētspējīgākās cenas
  Pieredzējuši speciālisti
  Pieredzējuši speciālisti
  Augsta līmeņa speciālisti atrisinās jebkuru uzdevumu
  Servisa dienests
  Servisa dienests
  Strādājam visā Latvijā: remonts, TA, iekārtas palaišana
  Mūsu klienti
  Mums uzticas
  JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
  Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
  Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
  vai izmantot citu modernāku.