Elektroiekrāvēji BAOLI

Elektroiekrāvējs BAOLI KBET 1,5 - 2,0 t
Kravnesība
1500 - 2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6000 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģijaNew
Elektroiekrāvējs BAOLI KBE 18-20 Li-ion
Kravnesība
1800 - 2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6500 mm
Celšanas augstums
Litija jonu tehnoloģijaNew
Elektroiekrāvējs BAOLI KBE 2,5 - 3,5 t
Kravnesība
2500 - 3500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6500 mm
Celšanas augstums
  ELEKTROIEKRĀVĒJA KOMERCPIEDĀVĀJUMA PIEPRASĪJUMS
  Mēs jums piezvanīsim
  Uzņēmuma nosaukums: *
  Vārds: *
  Tālrunis: *
  E-mail: *
  Celtspēja (kg):
  Pacelšanas augstums (mm):
  Janis Kromans
  Nepieciešama konsultācija?
  Uz jebkuru jautājumu atbildēs pieredzējis mūsu uzņēmuma speciālists
  Janis Kromans
  Pārdošanas menedžeris

  Elektriskie dakšu iekrāvēji BAOLI (KION) izstrādāti, izmantojot Vācijas grupas KION bagāto pieredzi un tehnoloģijas. BAOLI rūpnīca ietilpst grupā KION (Vācija). KION - Eiropas līderis celšanas tehnikas tirgū, kas apvieno tādus slavenus zīmolus, kā STILL, Linde, OM un Baoli.

  BAOLI elektroiekrāvēji izstrādāti Eiropā un tiek samontēti ražošanas līnijā Ķīnā. 

  Tie ir ideāli piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem, kur nav augsta kravu apgrozījuma. Šai gadījumā var ievērojami ietaupīt uzņēmuma budžetu un turklāt iegūt pienācīgas kvalitātes tehniku, kas atbilst visiem Eiropas standartiem.

  Baoli tehnikas kvalitāte nerada šaubas. Vissvarīgākie mezgli un agregāti ir Eiropas izcelsmes vai tos piegādā uzticami Ķīnas ražotāji. Montāžā tiek izmantoti SME (Itālija) ražojuma elektrodzinēji un vadības bloki. Tiek uzstādīta skābes vilces baterija no pārbaudīta Ķīnas ražotāja. Pēc pieprasījuma iespējama mūsdienīgas litija jonu (Li-ion) baterijas komplektācija ar 5000 uzlādes un izlādes ciklu resursu un 5 gadu garantiju.

  Baoli elektroiekrāvēji neatpaliek no izciliem Eiropas zīmoliem arī dizaina, ergonomikas  līmeņa un izmantoto tehnoloģisko novitāšu daudzuma ziņā.

  Vadītāja darba vieta atbilst Eiropas drošības un ergonomikas standartam ISO 3691. Ātruma ierobežojuma sistēma, braucot pagriezienos, automātiski bremzē iekrāvēju, lai nenotiktu apgāšanās uz sāna.

  Asinhronie maiņstrāvas elektrodzinēji nodrošina augstu braukšanas un kravas pacelšanas ātrumu ar zemu elektroenerģijas patēriņu. Rekuperācijas sistēma bremzējot atgriež elektrību atpakaļ akumulatorā un tādējādi palielina iekrāvēja darba laiku ar vienu uzlādi. Vispārējo drošumu nodrošina arī “slapjā” tipa bremzes izmantošana. Tāda bremze ir disku kopums hermētiskā eļļas vannā. Šeit netiek izmantoti tradicionālie bremžu kluči, kas ir pakļauti nodilumam, korozijai un piesārņojumam. Tos nav nepieciešams mainīt un apkopt.

  Baoli rūpējas arī par augstu pēcpārdošanas servisa līmeni. Rezerves daļas Eiropas klientiem ir pieejamas centrālajā noliktavā Itālijā. Turklāt Itālijas birojs atbild par tehnisko atbalstu  un palīdz risināt visus jautājumus, kas saistīti ar bojājumu diagnostiku, remontu un apkopi, ja tāda palīdzība būs vajadzīga gan dīleriem, gan arī klientiem.

  JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
  Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
  Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
  vai izmantot citu modernāku.