Elektroiekrāvējs
BAOLI KBE 1,5 - 2,5 t

Kravnesība
1500 - 2500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6000 mm
Celšanas augstums
Teicama kravas redzamība
Plašs un komfortabls vadītāja sēdeklis
Operatora aparātu panelis ar daudzfunkcionālu displeju
Pieejama komplektācija ar Li-ion bateriju
JAUNS

Elektriskajiem dakšu iekrāvējiem BAOLI KBE 1,5 - 2,5 t. irčetru atbalstu versijaar priekšējo riteņu piedziņu. Līnijā ir modeļi ar nominālo celtspēju 1500, 1800, 2000 un 2500 kg. Ražotājs ir viens celšanas un transportēšanas iekārtu tirgus līderiem - grupa KION (Vācija), kurai pieder Eiropā plaši pazīstamās markas STILL un Linde.

Sērijas KBE elektroiekrāvēji BAOLI tiek aprīkoti ar 48 voltu sprieguma vilces skābes bateriju ar šķidro elektrolītu. Modeļos ar celtspēju 1500 un 1800 kg baterijas kapacitāte – līdz 480 Ah un 2000 kg modeļos – līdz 700 Ah. Šos elektroiekrāvējus var arī aprīkot ar mūsdienīgāku litija jonu (Li-Ion) bateriju ar pilnas uzlādes laiku ne vairāk kā 2 stundas. Litija jonu baterija nebaidās no starpuzlādes, nav nepieciešama nekāda apkope un kalpo vismaz 2 reizes ilgāk par skābes bateriju. Li-Ion baterijai ir 5 gadu garantija.

Iekrāvēja BAOLI KBE nepārtrauktu darbību nodrošina augstas kvalitātes elektriskie komponenti. Montējot tiek uzstādīti Itālijas uzņēmuma SME ražotie vilces elektrodzinēji, celšanas dzinējs un vadības bloks (karte).

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.