Elektroiekrāvējs
BAOLI KBE 18-20 Li-ion

Litija jonu tehnoloģijaNew
Kravnesība
1800 - 2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
6500 mm
Celšanas augstums
Litija jonu akumulators, kas nodrošina lielāku iekrāvēja pieejamību
Kompakti izmēri manevrēšanai šaurās vietās
Bezapkopes maiņstrāvas dzinēji
JAUNS

KBE 18Li un KBE 20Li ar kravnesību no 1,8 līdz 2,0 tonnām un maksimālo pacelšanas augstumu 6,5 metri ir ideāli piemēroti loģistikai un rūpniecībai, īpaši iekštelpās, pateicoties to nulles emisijām un zemajam trokšņa līmenim. Šie iekrāvēji ir izcili vieglās un vidējās slodzes operācijās, un tām ir kompakts dizains, kas ļauj ērti pārvietoties šaurās vietās.

KBE 18Li un KBE 20Li modeļi ir aprīkoti ar bez-apkopes litija jonu akumulatoru, kas piedāvā ievērojamas  priekšrocības; tie nodrošina īsu starpposma uzlādi, nodrošinot lielāku kravas automašīnu pieejamību, tiem nav nepieciešama apkope un šie akumulatori novērš bīstamu gāzu risku uzlādes laikā.

Elektro-iekrāvēji aprīkoti ar bez-apkopes maiņstrāvas piedziņas un celšanas dzinējiem.

Pateicoties jaudīgākiem motoriem salīdziniet ar iepriekšējām versijām, jaunie KBE 18-20Li sasniedz lielāku braukšanas ātrumu un viegli pārvar stāvākas rampas.

Turklāt KBE 18-20Li piedāvā ievērojamu enerģijas patēriņa uzlabojumu salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem, kas arī parāda apņemšanos nodrošināt ilgtspējību.

Elektro-iekrāvēji ir aprīkotas ar bremzēm eļļas vannā, piedāvājot galveno priekšrocību – ievērojami zemākas apkopes prasības salīdzinājumā ar iekrāvējiem , kas aprīkoti  ar trumuļa bremzēm.

Operātora darba vieta un kabīne ir veidota, koncentrējoties uz drošību un braukšanas komfortu.

Metāla režģa pakāpiens un liels rokturis nodrošina drošu iekāpšanu un izkāpšanu no vadītāja nodalījuma. Operatoram ir divi uzglabāšanas nodalījumi, kā arī divi USB porti mazu elektronisko ierīču uzlādēšanai.

Elektroniskais virziena maiņas slēdzis ļauj ātri un viegli mainīt braukšanas virzienu, uzlabojot manevrētspēju. Aizmugurējā rokturī ar iebūvētais skaņas signāls nodrošina drošu braukšanu atpakaļgaitā, par prioritāti izvirzot drošu darba vidi.

Elektroiekrāvēja standarta aprīkojumā ietilpst ar kāju aktivizējama stāvbremze ; Salīdzinājumā ar tradicionālo rokas stāvbremzi, ar kāju aktivizējama konstrukcija prasa mazāk pūļu, lai ieslēgtu un izslēgtu, un nodrošina vieglāku piekļuvi un izkāpšanu no vadītāja nodalījuma.

Krāsains displejs, kas atspoguļo visu galveno informāciju par iekrāvēju, ļauj viegli un ātri kontrolēt elektroiekrāvēja statusu.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.