PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Elektroiekrāvējs
STILL RX 60 2,5 - 3,5 t

Litija jonu tehnoloģijaIFOY winner
Kravnesība
2500 - 3500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
7780 mm
Celšanas augstums
Bezprecedenta produktivitāte: līderis preču pārkraušanā savā klasē
Labākā ekspluatācijas gatavība: maksimālā gaitas rezerve bez uzlādēšanas
Labāka darba vieta: plaša kabīne ar borta datoru STILL Easy Control
JAUNS

Elektroiekrāvējs STILL RX 60 ar kravnesību 2,5-3 tonnas ir labs universāla, ekoloģiski tīra un jaudīga kravu pārvadāšanas un sakraušanas rīka piemērs. Tam ir rakturīgas visas sērijas RX elektroiekrāvēju iezīmes. Slēgtā tipa ekonomiskie asinhronie piedziņas elektrodzinēji. Vadītājam arī būs pazīstama pa visu sērijas RX virkni unificētā darba vieta. Nav jātiek skaidrībā par iestatījumiem, displejā viss tiek atspoguļots un iestatīts, kā elektroiekrāvējos RX 50 un RX 20.

Lai maksimāli izmantotu visu noliktavas telpu, pasūtīšanai pieejamas STILL RX60 versijas ar palielinātu kravas smagumcentru. Tas dod papildinājumu paliekošajā kravnesībā. Tā, elektroiekrāvējs RX 60-35 spēj pacelt paleti ar svaru 3 tonnas augstumā vairāk kā 6 metri.

RX 60 ir elektroiekrāvējs, kas daudz dod un maz prasa pretī. Līdz 1000 stundu palielinātie tehniskās apkopes starplaiki ļauj ietaupīt uz tehnisko apkopi. Daudzi mēzgli pavisam neprasa servisa iejaukšanos ekspluatācijas laikā. Slapjā tipa darba bremze strādā slēgtā eļļas vannā, nenodilst un neprasa periodisku apkopi.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.