PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Elektroiekrāvējs
STILL RX 60 3,5 - 5,0 t

Litija jonu tehnoloģija
Kravnesība
3500 - 5000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
7180 mm
Celšanas augstums
Ideāla panorāma
Kaitīgo vielu izmete nulles līmenī un augsta produktivitāte, pateicoties jaudīgai elektropiedziņai
Kompakti gabarītu izmēri un izcila manevrējamība
JAUNS

Neskatoties uz iespaidīgo kravnesību, vadīt elektroiekrāvējus RX60-40, RX60-45, RX60-50 tāpat viegli, kā mazo RX50. Nav jāpaskaidro vadītājam, kas un kur atrodas. Visas RX virknes iekrāvēju unificētā darba vieta ir ierasta vāditājiem, kuri strādājuši kaut vai ar vienu RX virknes elektroiekrāvēju. Viss ir savās vietās – stūres rats ar slīpuma regulēšanu, liels informatīvs displejs, komfortabls sēdeklis.

Kustības ātrums ar kravu sasniedz 20 km/h. Paliekošā kravnesība ļauj sakraut paletes ar svaru 5 tonnas augstumā vairāk kā 6 metri. Iespaido arī pārvarāmā pacēluma rāditāji. Pat visgrūtākie uzdevumi pārvietošanā uz augšu šim modelim ir pa spēkam.

Kompakta konstrukcija un mazs apgriešanās rādiuss netraucē tādam smagsvaram strādāt ierobēžotu telpu iekšā. Var būt drošam, ka krava tiks apstrādāta kārtīgi un ātri. Tāds elektroiekrāvējs arī nebaidās no darba ārā, pateicoties elektroiekārtas elementu aizsardzībai no ūdens. Bet lai aizsargātu vadītāju, ir iespējams pasūtīt šo modeli ar apkurināmu cietu kabīni vai ar ekonomiskāko «mīkstā» tipa kabīni.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.