PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Komplektētājs
STILL OPX 20-25 Plus

Litija jonu tehnoloģija
Kravnesība
2000 - 2500 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
130 mm
Celšanas augstums
Augsta veiktspēja, pateicoties izcilai kustības dinamikai
Absolūta stabilitāte, pateicoties masīvai konstrukcijai un metāla pārklājumiem
Labākā ergonomika, pateicoties opcionālai operatora platformai ar pneimatisko amortizatoru un regulējamu stūres ratu EASY Drive
JAUNS

Jums nepieciešams ātrs horizontālais komplektētājs ar labāko kustību dinamiku? STILL OPX 20-25 Plus ir optimāla izvēle. Jūs varēsiet precīzi pārvadāt līdz 2,5 t smagas kravas ar maksimālu ātrumu 14 km/h pa noliktavas ejām.

Ritošā iekārta ar pieciem atbalsta riteņiem rada neaizmirstamu braukšanas pieredzi. Laidenu un drošu pagriešanos pagriezienos garantē sistēma Curve Speed Control: ātrums samazinās automātiski atkarībā no stūres pagrieziena leņķa, garantējot maksimālu drošību pagriezienos!

Lietojot ilgstoši, mašīnas priekšrocība ir opcionālā operatora platforma ar pneimatisko amortizatoru. Individuāli iestatāmā amortizācijas pakāpe nodrošina starp tādas klases mašīnām viszemākās vibrācijas vērtības, kas iedarbojas uz cilvēku. OPX 20/25 Plus sērijveidā tiek uzstādīts inovatīvs stūres rats STILL EASY Drive, kura intuitīvā un vieglā vadīšana Jūs patīkami pārsteigs.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.