PIRMD. – PIEKTD. NO 9:00 LĪDZ 18:00
Kontakti
Baoli noliktavu tehnikas un Comac grīdas mazgāšanas mašīnu oficiālais dīleris

Komplektētājs
STILL OPX-L 20

Litija jonu tehnoloģija
Kravnesība
2000 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
800 mm
Celšanas augstums
Saīsināts palešu komplektēšanas ceļš, lai nodrošinātu augstu atlases produktivitāti un samazinātu slodzes mugurai, pateicoties īpašai mašīnas konstrukcijai
Augsta kustības dinamika pagriezienos ar optimālu smaguma centru
Opcionāli paceļama operatora platforma kravu komplektēšanai pirmajā līmenī
JAUNS

Ko darīt, ja pirmā palete ir pilnībā piekrauta? Pateicoties pasūtījumu komplektētājam OPX-L 20, Jūs nolaižat otro paleti un turpināt komplektēt preces.

Kā tas strādā: Jūs uz komplektētāja novietojat divas tukšas paletes. Vienu paleti Jūs liekat vertikāli pret dakšu muguriņu un pie tās pieliekat otru paleti. Tagad var sākt iekraut otro paleti. Pēc darba paveikšanas Jūs nolaižat piekrauto paleti lejā un piebraucat ar mašīnu uz priekšu tā, lai tā pieskartos dakšu galiem. Pēc tam apgrieziet paleti, kas stāv pie dakšu muguriņas uz atbrīvotajām dakšām, un var turpināt darbu.

Mainīgais darba augstums līdz 891 mm nodrošina ērtu un veselību saudzējošu kravu komplektēšanu līdz 2000 kg. Savukārt pateicoties augstajai stabilitātei braucot un zemu izvietotajam smaguma centram, pat posmos ar pagriezieniem pasūtījumu komplektētājs STILL OPX-L 20 ātri un droši nogādās kravu līdz mērķim.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.