Rokas palešu ratiņi
STILL HP 26

Kravnesība
2600 kg
Kravnesība
Celšanas augstums
200 mm
Celšanas augstums
Atbilst Eiropas drošības un veselības aizsardzības direktīvām “Mašīnas un mehānismi” ES 2006\42\ЕK un standartiem EN 1757-2:2001
Palešu ratiņu ergonomiskā pavadiņa ļauj viegli un droši manevrēt
Izturīga konstrukcija un noturīgs lakas pārklājums
Drukāt
MŪSU SPECIĀLISTI LABPRĀT ATBILDĒS UZ VISIEM JŪSU JAUTĀJUMIEM
Mūsu konsultanti labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties jums piemērotu risinājumu

Augstākās klases rokas palešu ratiņi HP-26 atšķiras ar paaugstinātu kravnesību 2600 kg. Tas nodrošina lielu stiprības rezervi. Tādi palešu ratiņi tiks galā ar jebkādu kravu bez bojāšanas riska. Vadības pavadiņai ir kompakts un moderns dizains, pateicoties kuram ērti strādāt pat šauros apstākļos. Ergonomiskā vadības roksvira ļauj viegli  vadīt pat vissmagāko palešu nolaišanu. Ar kravas poliuretāna dubultrullīšu palīdzību tiek nodrošināta viegla rite un minimāla grīdas bojāšana.

Vieglu dakšveida satvērēja  kravu pacelšanu nodrošina drošs hidrauliskais mezgls. Tam ir kompakta konstrukcija ar integrētu eļļas tvertni. Pārslodzes aizsardzības sistēma neļaus pacelt nominālo kravnesību ievērojami pārsniedzošās kravas, ar to pasargājot palešu ratiņus no mehāniskajiem bojājumiem. Hidrauliskā bloka ārpusē ir galvaniskais pārklājums, kas pasargā to no korozijas.

Dakšveida satvērējs izgatavots no stipra, pret augstām svara slodzēm izturīga metālprofila. Krāsojums pēc pulvertehnoloģijas nodrošina ļoti stipru, pret sitieniem izturīgu laku un krāsu pārklājumu. Kopā ar hromētajiem gultņa ieliktņiem tāda palešu ratiņu konstrukcija nodrošina ilgtermiņa ekspluatāciju pat vissmagākajos apstākļos.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.