Braviisol

Par uzņēmumu Braviisol

Uzņēmums Braviisol sāka kā uzņēmums, kas specializējies ģipša plātņu un griestu uzstādīšanā. Līdz 1980. gada beigām Braviisol bija viens no lielākajiem uzņēmumiem šai sektorā. Uzņēmumam paplašinoties, radās nepieciešamība palielināt darba tempus un efektivitāti, nepieaugot darba resursiem. Šīs prasības noveda pie pirmās platformas rašanās, jo tolaik nebija nepieciešamo iekārtu.

Līdz 1990. gadam Braviisol bija kļuvis par spēcīgu mobilo cēlējplatformu ražotāju, jo arvien vairāk uzņēmumu sāka saprast, ka Bravi cēlējplatformas ir piemērotas viņu vajadzībām. Pēdējo 20 gadu laikā Braviisol ir izstrādājis augstas kvalitātes un drošuma platformas, konkurējot ar lielākajiem mobilo platformu ražotājiem. Kopš esošo platformu pirmā prototipa izveidošanas brīža pirms vairāk nekā 11 gadiem Braviisol darbinieki katru dienu savām  vajadzībām izmanto Bravi cēlējplatformas. Var teikt, ka uzņēmums ir unikāls ar to, ka bija pirmais savas produkcijas gala patērētājs.

Šobrīd uzņēmums Braviisol aktīvi virza platformu LEONARDO, jo tās inovatīvais un kompaktais dizains padara to par ideālu piedāvājumu celšanas līdzekļu nomas tirgum.

LEONARDO

Fabrika

Braviisol s.r.l. ražošanas telpas atrodas Ankonas apgabalā Itālijas centrālās daļas austrumos – aptuveni 30 km attālumā no Ancona Falconara lidostas. Fabrikas platība ir vairāk nekā 3500 kvadrātmetri un tā aprīkota ar robotizētiem metināšanas aparātiem un automatizētām montāžas līnijām, kā arī modernām platformu testēšanas iekārtām. Kopējā platība ir 5000 kvadrātmetri.

Jaunajā, modernajā ēkā, kurā uzņēmums atrodas kopš 2007. gada, atrodas arī noliktava un izstāžu zāle, tehniskās attīstības un kvalitātes kontroles nodaļa.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.