Egholm

Egholm A/S

Egholm A/S 1992. gadā nodibināja brāļi Kaj un Jens Christian Egholm un tā ātri parādīja sevi kā inovatīvu izstrādātāju un augstas kvalitātes mašīnu ražotāju. 2020. gadā Egholm A/S iegādājās koncerns Nilfisk A/S un tā kļuva par Nilfisk Outdoor Division A/S daļu. 2018. gadā brāļi Egholm redzēja iespēju izpirkt sabiedrību atpakaļ, un no 2019. gada 1. janvāra sākās jauna lapa privātās sabiedrības vēsturē. Šobrīd Jens Christian Egholm ir ģenerāldirektors, Kaj Egholm atbild par inovācijām un produktu izstrādi – tas ir skaidrs signāls, ka Egholm stūrakmeņi nākotnē būs inovācijas un jaunas tehnoloģijas. Ražošana notiek Lemvigā, Dānijā.

Godīgi cilvēki, godīgas mašīnas, godīgs darbs

Egholm A/S izstrādā, ražo un pārdod komunālās mašīnas, kas visu gadu uztur ceļus, parkus un atklātas teritorijas tīras un pievilcīgas.

Dānijas meistaru radītās Egholm mašīnas strādā pilsētās un parkos visā pasaulē. Pateicoties speciālajām palīgierīcēm, kas izstrādātas mašīnām, Egholm mašīnas nodrošina lieliskus rezultātus neatkarīgi no veicamā uzdevuma.

Egholm mašīnas radītas ar dziļu cieņu pret meistarību un vērību pret detaļām un kvalitāti – gan operatoram, gan tiem, kas grasās baudīt paveiktā darba gala rezultātu

Egholm A/S ir ģimenes uzņēmums ar dziļām saknēm Dānijas rietumos. Uzņēmuma vīzija ir kļūt par vadošo komunālās tehnikas ražotāju Eiropā, un, pateicoties brāļu Egholmu īpašumtiesībām un vadībai, uzņēmums veiksmīgi virzās uz šo mērķi.

Egholm A/S piegādā kvalitatīvas mašīnas un funkcionālas palīgierīces cilvēkiem, kuri godīgi strādā, saglabājot pilsētas tīras, koptas un pievilcīgas. Bet turklāt: uzņēmums vienmēr tiecas veltīt uzmanību attīstībai, inovācijām, kvalitātei un precīzam, tiešam dialogam ar klientiem un partneriem, un tieši tāpēc tiek izmantots termins “Godīgs darbs”, lai raksturotu visu to, ko dara Egholm.

Komunālās mašīnas no Dānijas visas pasaules pilsētām

Kopš darbības uzsākšanas deviņdesmitajos gados Egholm A/S piegādā komunālās mašīnas pašvaldībām, pilsētām, ēku apsaimniekošanas uzņēmumiem un rūpniecības objektiem visā pasaulē.

Egholm komunālās mašīnas pārdod un apkalpo caur plašu dīleru un importētāju tīklu. Bet pateicoties Egholm meitas uzņēmumam Vācijā, kas atbalsta dīlerus un klientus Vācijā, Austrijā un Šveicē, uzņēmums ir ļoti spēcīgi pārstāvēts Eiropā.

Zīmolu produkti
JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.