Par kompāniju STILL

Kompānijai STILL GmbH ir gandrīz 100 gadu vēsture. Pamatus lika tās dibinātājs Hanss Štills vēl tālajā 1920. gadā Hamburgas pilsētā, Vācijā. Bizness sākās no nelielās elektrodzinēju remonta darbnīcas, kurā strādāja divi cilvēki. Bet pateicoties dibinātāja pūlēm, kompānija ātri attīstījas. Kad 1945. gadā kompānijā STILL izlaida pirmo elektroiekrāvēju, tajā jau strādāja 1500 cilvēki.

Lieta, kuru ar lielu radošu potenciālu un unikālu pieeju iesācis kompānijas dibinātājs Hanss Štills, šodien pārvērsa kompāniju STILL par noliktavu iekārtas ražošanas līderi. Štats sastāda ap 8000 kvalificēto darbinieku, kuri katru dienu nodarbojas ar produktu attīstību, uztur servisu un rezerves daļu piegādi. Kompānija iegūva pasaules statusu un pārstāvēta visos kontinentos.

Ražošanas jaudas iekļauj sevī 7 rūpnīcas. RX50, RX20, RX60 un RX70 sērijas dakštveres iekrāvēju un iekrāvēju ar izbīdāmu mastu FM-X pamatražošana Eiropas tirgum sakoncentrēta rūpnīcā Hamburgā (Vācija). Cita vācu rūpnīca Roitleningas pilsētā izlaiž MX-X, GX un EK-X tipa lielus augstiekrāvējus-komplektētājus. Visu mazo Eiropas tirgos piegādājamo noliktavu tehniku ražo divās rūpnīcās Francijā un Itālijā.

Kompānijai ir 20 savas pārstāvniecības visā pasaulē, kā arī plašs dīleru tikls. STILL piedāvā ne tikai pilnu premium klases cēlējtehnikas sortimentu – palešu elektroratiņus, krautņotājus, komplektētājus, dakštveres iekrāvējus, bet arī «gudros» risinājumus intraloģistikas jomā. Tie ir tehnikas parka pārvaldes sistēmas, inovācijas tipa barošanas sistēmas uz Li-Ion tehnoloģijas pamata, robotizētie risinājumi transportēšanas organizācijai, preču atlasei un uzglabāšanai bez cilvēka dalības. STILL noliktavu tehnika - Katalogs.