Akumulatoru nomaiņa

Ja jūsu elektriskais iekrāvējs, elektroratiņi nai elektrokrautņotājs pārāk maz strādā ar vienu uzlādi, tad, visdrīzāk, ir pienācis laiks nomainīt vilces bateriju. Vilces skābes baterijas ar šķidru elektrolītu darba mūžs parasti sastāda 1500-1700 pilnus uzlādēšanas-izlādēšanas ciklus. Ievērojot visus ekspluatācijas noteikumus, tas vidēji sastāda ap 5 gadiem. Bet īstenībā šis laiks var būt gan ilgāks, gan īsāks. Ievērojami saīsina skābes baterijas darbmūžu nesavlaicīga šūnu uzpildīšana ar distilētu ūdeni, dziļa izlādēšana, nepareizi izraudzītā lādētāja lietošana, ekspluatācija zemās temperatūrās, starpuzlādēšana.

Vilces hēlijbaterijas  jutīgākas pret pilnu uzlādēšanas-izlādēšanas ciklu ievērošanu. Pie tam, ka sākotnēji hēlijbaterija darbojas vidēji 1000-1200 ciklus, tās darbmūžs var ievērojami saīsināties, ja tiek pieļautas daudzkārtējas starpuzlādēšanas vai izlādēšana zemāk par pieļauto līmeni. Vienīgais hēlijbaterijas pārsvars ir tas, ka tā neprasa apkopi.

Mēs piedāvājam vilces skābes, hēlija un Li-Ion (litija jonu) bateriju piegādi dakštveres iekrāvējiem, elektriskajiem ratiņiem palešu transportēšanai, krautņotājiem un citai noliktavu tehnikai. Lai izdarītu pieprasījumu, lūdzu, paziņojiet mums iekrāvēja tipu, baterijas izmērus, nominālo spriegumu un ietlpību. Mūsu speciālisti konsultēs jūs un piedāvās visoptimālāko variantu, kas būtu piemērots jūsu darba apstākļiem.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.