Iekrāvēju rezerves daļas

PIETEIKUMS NOLIKTAVAS TEHNIKAS REZERVES DAĻU IEGĀDEI
Mēs jums piezvanīsim
Uzņēmuma nosaukums: *
Vārds: *
Tālrunis: *
E-mail: *
Tehnikas veids: *
Modelis/sērijas numurs: *
Rezerves daļas numurs vai cita zināma informācija: *
Iekrāvēju rezerves daļas

Autoiekrāvējs ir viens no svarīgākajiem pamatlīdzekļiem jebkuram biznesam, kas ir saistīts ar smagu priekšmetu iekraušanu, izkraušanu un materiālu pārkraušanu. Kraušanas tehnika ir paredzēta ļoti intensīvam un ilgstošam darbam. Lai nodrošinātu tehnikas nepārtrauktu un drošu darbību, visai tehnikai ir nepieciešamas regulāras apkopes, kā arī remonti ar atbilstošām un kvalitatīvām rezerves daļām. Dažādi aksesuāri un papildus agregāti atvieglo un padara drošāku jebkuru darbu.

Uzņēmums "Smartforxx" piegādā dažādu Eiropas, Japānas un Ķīnas zīmolu slavenu zīmolu autokrāvēju, krāvēju, elektrisko iekrāvēju un noliktavu aprīkojuma rezerves daļas, tostarp:

STILL, BAOLI, LINDE, TOYOTA, JUNGHEINRICH, ТСМ, ATLET, BOBCAT, BOSS, BV VESTERGAARD, CATERPILLAR, CLARK, CROWN, COMBILIFT, DATSUN, FENWICK, HALLA, HYSTER, ICEM, KALMAR, LAFIS, MANITOU, MATRAL, MITSUBISHI, NISSAN, NYK, NYCHIYU, PRAT, SALEV, SAXBY, STEINBOCK, TRUCK, TCM, WAGNER, YALE, YANG, YAM.

Mēs piedāvājam iegādāties oriģinālās rezerves daļas, kā arī dažādus analogus. Mēs esam gatavi piegādāt pasūtītos produktus pēc iespējas ātrāk. Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā tikai augstas kvalitātes detaļas, kas ir ideāli piemērotas remontam.

Mūsu priekšrocības

Uzņēmums "Smartforxx" cenšas nodrošināt, lai darbs ar klientiem balstītos uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem. Pateicoties šai politikai, mēs esam izveidojuši šādas konkurences priekšrocības:

  • Piegādes segums aptver visu Baltijas teritoriju;
  • Mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai paplašinātu sortimentu un pilnībā apmierinātu mūsu klientu vajadzības;
  • Profesionāli mūsu speciālistu padomi, palīdzība piemērotu amatu izvēlē;
  • Rezerves daļu piegādes laiks saskaņā ar pasūtījumu ir no 2 dienām;
  • Individuāla pieeja katram klientam;
  • Elastīga atlaižu sistēma - mūsu cena par iekrāvēja rezerves daļām vienmēr būs labāka;

Palīdzība rezerves daļu izvēlē

Lai pacēlāji darbotos pareizi, tiem ir nepieciešamas regulāra apkopes. Gadījumā, ja mūsu Klients ir reta modeļa noliktavas tehnikas īpašnieks, augsti profesionāli speciālisti viņam palīdzēs nepieciešamo detaļu izvēlē un pasūtīšanā. Mums ir liela pieredze iekārtu remontā un apkopē, turklāt mūsu darbinieki ir speciāli apmācīti rūpnīcās, kas ražo noliktavu iekārtas un iekrāvējus.

Lai iegādātos rezerves daļas iekrāvējiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem, kuri ir ļoti kompetenti un operatīvi palīdzēs jums tos izvēlēties.

ATGĀDINĀM, ka vispilnīgākās informācijas pieejamība par noliktavas aprīkojuma rezerves daļu (iekārtas marka, tās modelis, sērijas numurs, iekārtas izlaiduma gads, rezerves daļas kataloga numurs) garantē pasūtījuma precizitāti un saīsina piegādes laiku.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.