Eiropas iekrāvēju rezerves daļas

PIETEIKUMS NOLIKTAVAS TEHNIKAS REZERVES DAĻU IEGĀDEI
Mēs jums piezvanīsim
Uzņēmuma nosaukums: *
Vārds: *
Tālrunis: *
E-mail: *
Tehnikas veids: *
Modelis/sērijas numurs: *
Rezerves daļas numurs vai cita zināma informācija: *

Šodien Latvijas tirgū ir pārstāvēti daudzi Eiropas noliktavu iekārtu ražotāji. Mūsu uzņēmumam ir iespēja piegādāt rezerves daļas labi pazīstamu Eiropas zīmolu iekrāvējiem, kas ir plaši izplatīti mūsu valsts uzņēmumos.

Mūsu uzņēmuma speciālisti palīdzēs pareizi izvēlēties iekrāvēju rezerves daļas un sastāvdaļas, piemēram, filtrus, blīves, iekšdedzes dzinēju (ICE) daļas, stūres ass daļas, piedziņas asis, jostas un gultņus, akumulatorus un kravas dakšas, starterus un ģeneratorus, pieejami hidrauliskie un degvielas sūkņi, iesmidzināšanas sūkņi, kā arī daudzas citas rezerves daļas.

Vai vēlaties iegādāties rezerves daļas Eiropas iekrāvējiem?

Mūsu speciālisti palīdzēs pareizi izvēlēties iekrāvēja rezerves daļas, atrisinās iekrāvēja rezerves daļu pasūtīšanas un pirkšanas problēmu un to visu veiks ne tikai ātri, bet arī pēc iespējas izdevīgāk.

ATGĀDINĀM, ka pasūtot ir nepieciešama pieejama vispilnīgākākajai informācijai par iekrāvēja un noliktavas aprīkojuma pasūtīto rezerves daļu (zīmols, modelis, sērijas numurs, iekraušanas aprīkojuma izgatavošanas gads, uz kura tiks uzstādīta rezerves daļa, daļa kataloga numurs) tas ievērojami palielina pasūtījuma precizitāti un samazina piegādes laiku līdz minimumam.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.