Bezapkopes gēla
vilces akumulatoru baterijas

Jauda
24,48,80 V
Jauda
Ietilpības diapazons (C5)
110-1200 Ah
Ietilpības diapazons (C5)
Pilnas uzlādes laiks
12-14 stundas
Pilnas uzlādes laiks
Gēls, kas rodas sarežģītā ķīmiskā procesa rezultātā, ļauj panākt pilnīgu baterijas hermētiskumu, baterija strādā, gandrīz neizdalot elektrolītu tvaikus, visa gāzu izdalīšanās notiek tikai poru iekšpusē gēla masā
Gēla vilces akumulators pilnībā saglabā savas darbspējas pat tādā gadījumā, ja ir bojāts agregāta ārējais apvalks
Drukāt
MŪSU SPECIĀLISTI LABPRĀT ATBILDĒS UZ VISIEM JŪSU JAUTĀJUMIEM
Mūsu konsultanti labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties jums piemērotu risinājumu

Gēla vilces akumulatori – konstrukcijas īpatnība ir tāda, ka elektrolītam tādā akumulatora baterijā ir gēlveidīgs stāvoklis un tas ne sliktāk par šķidro elektrolītu izpilda savas funkcijas. Tas notiek pateicoties tam, ka tā izgatavošanas procesā sērskābē tiek pievienota silikona pildviela, silīcijs un masa iegūst želejveidīgu konsistenci, kas aizpilda visu akumulatora baterijas tvertni, blīvi pieguļ elektrodu virsmai un porās notur separatoru no plānām stikla šķiedrām.

Pateicoties tik neordinārai konstrukcijai un darbības principa īpatnībām, gēla vilces akumulatori ir iekarojuši plašu patērētāju uzmanību un ieguvuši lielas priekšrocības atšķirībā no saviem konkurējošiem modeļiem. Gēla akumulatoru baterijām darbs pilnīgas izlādes apstākļos ir parasta standarta situācija, šī īpatnība izskaidrojama ar to, ka tad, kad akumulators ir pilnībā izlādējies, nenotiek iztvaikošana un plākšņu oksidēšanās pēc tam, atšķirībā no citām akumulatoru konstrukcijām. Šai akumulatora baterijai ir vislielākais uzlādes un izlādes ciklu skaits un tādēļ akumulatoru iekārtu tirgū ieņem līderpozīcijas. Bet, ja baterija nenonāk līdz pilnīgas izlādēšanās stāvoklim, tad tāda akumulatora kalpošanas laiks pagarināsies vēl vairākas reizes.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.