STILL oriģinālās rezerves daļas

Ātra rezerves daļu piegāde STILL dakštveres iekrāvējiem un noliktavu tehnikai.

Mēs esam oficiālais STILL elektrisko un dīzeļa dakštveres iekrāvēju oriģinālo rezerves daļu piegādātājs Latvijā. Bez tam, pie mums ir iespējams nopirkt rezerves daļas EXU, EXU-SF tipa elektriskajiem palešu transportētājiem, CX un COP tipa elektriskajiem pasūtījumu komplektētājiem, elektriskajiem pavadiņas vadības krautnētājiem EXV, iekrāvējiem ar izbīdāmu mastu FM-X, šauru eju krautnētājiem MX-X, kā arī jebkādai citai noliktavu tehnikai ar brendu STILL. 

Kā pasūtīt rezerves daļas tehnikai STILL?

Oriģinālo rezerves daļu pasūtījumu veic saskaņā ar rezerves daļas identifikācijas numuru. Bieži vien to vēl sauc par rezerves daļas kataloga numuru. Ja jūs pirkāt tehniku pie oficiālā dīlera, tad ar to kopā obligāti iet komplektā arī rezerves daļu katalogs papīra vai elektroniskajā nesējā. Šajā katalogā ir visu rezerves daļu identifikācijas numuri. Ja nepieciešamas rezerves daļas numura meklēšana sagādā jums grūtības, mūsu servisa apkopes daļas speciālisti ar labpatiku palīdzēs jums atrast pareizu numuru. Tamdēļ jums būs jāpaziņo mums jūsu tehnikas marka, izlaiduma gads un rūpnīcas numurs.

Kāds ir STILL tehnikas rezerves daļu piegādes termiņš?

Vairums rezerves daļu atrodas centālajā rezerves daļu noliktavā. Lai tās pasūtītu, pietiekami nosūtīt mums pieteikumu, un mēs nogādāsim jums pasūtījumu ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā. Dažas rezerves daļas, ko pieprasa ļoti reti, var tikt piegādātas ilgākā laikā. Tādu rezerves daļu piegādes termiņu mēs atrunājam atseviški, un tas ir atkarīgs no rezerves daļas konkrētā numura.

Оригинальные запасные части для техники STILL