Tehnikas noma

TEHNIKAS NOMAS KOMERCPIEDĀVĀJUMA PIEPRASĪJUMS
Mēs jums piezvanīsim
Uzņēmuma nosaukums: *
Vārds: *
Tālrunis: *
E-mail: *
Tehnikas veids:
Nomas termiņš:
Celtspēja (kg):
Pacelšanas augstums (mm):
Noliktavu tehnikas noma

Noliktavu cēlējtehnikas pirkšanas vietā mēs piedāvājam tās ilgtermiņa nomāšanu. Pie mums ir iespējams uz ilgu laiku nomāt dakštveres iekrāvēju, palešu elektroratiņus, krautnētāju, iekrāvēju ar izbīdāmu mastu un citu tehniku. Tā var būt kā jauna, tā arī lietošanā bijošā tehnika. Noliktavu tehnikas nomāšana ļauj netērēt uzreiz lielas summas tās iegādei. Bez tam, tiek noņemti apkopes, remonta un turpmākās utilizācijas jautājumi. Daudzas kompānijas pilnībā atsakās no tehnikas iegādāšanās īpašumā, bet pretēji: tikai nomā to. Nomāšana ļauj precīzi plānot sava biznesa izmaksas un nenest neparedzētus izdevumus.

Parasti nomas līgumu noslēdz uz laiku no 1 gada līdz 5 gadiem. Nomas maksas likme ir jo mazāka, jo ilgāks ir nomas laiks. Pēc atrunātā nomas laika izbeigšanas nomniekam parasti ir šādas tehnikas pirmizpirkuma tiesības. Izpirkuma cenu parasti atrunā iepriekš. Ja nomnieks nevēlās izpirkt tehniku, tad tā paliek nomas devēja rīcībā.

Lai dabūtu piedāvājumu nomāt noliktavu tehniku vai dakštveres iekrāvēju, pietiekami griezties pie mums un paziņot, kāda tehnika jums ir nepieciešama, nomas laiku un paredzamu nostrādi mēnesī motostundās.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.