Noliktavu tehnikas ilgtermiņa noma

Dakšu iekrāvēju, krautņotāju, elektrisko palešu ratiņu, komplektētāju un citas noliktavas tehnikas ilgtermiņa noma ir populārs izmaksu optimizēšanas instruments. Saskaņā ar statistiku – ilgtermiņa nomu iegādes vietā izmanto aptuveni 50% uzņēmumu Rietumeiropas un Baltijas valstīs.

Tāpēc ilgtermiņa nomai parasti tiek nodrošināta jauna tehnika, savukārt līgumi tiek slēgti uz pieciem gadiem. Retāk līgums var būt uz 3 vai 4 gadiem ar pagarināšanas iespēju.

Dakšu iekrāvēju un citas noliktavu tehnikas nomas priekšrocības

Aplūkosim galvenās priekšrocības, kādas var iegūt uzņēmums, atsakoties no noliktavu tehnikas iegādes un izvēloties tās ilgtermiņa nomu.

  • Nav nepieciešams savs finansējums. Savus finanšu resursus var novirzīt svarīgākiem projektiem
  • Fiksētas, precīzi noteiktas parka uzturēšanas izmaksas
  • Nav neparedzētu izdevumu. Vienkārša budžeta plānošana
  • Nomas maksājumi pilnībā attiecas uz pašizmaksu. Tādējādi tiek samazināta uzņēmuma nodokļu bāze, kas ļauj ietaupīt uz nodokļu rēķina
  • Nomātā tehnika nav iekļauta bilancē, nav nepieciešams to uzskaitīt kā pamatlīdzekļus, aprēķināt nolietojumu un norakstīt pēc tā kalpošanas laika beigām
  • Nav jākontrolē sava servisa darba kvalitāte un jācīnās ar šķietamu ietaupīšanu, kad pēc mezglu, kuru remontu izgatavotājrūpnīca nav paredzējusi, diagnostikas un remonta mēģinājumiem cits pēc cita sabojājas citi mezgli un agregāti, pāraugot papildu izdevumos. Tāds pats rezultāts mēdz būt pēc mēģinājumiem uzstādīt neorģinālas rezerves daļas vai izmantot ražotāja neapstiprinātus tehniskos šķidrumus un smērvielas
TEHNIKAS ILGTERMIŅA NOMAS KOMERCPIEDĀVĀJUMA PIEPRASĪJUMS
Mēs jums piezvanīsim
Uzņēmuma nosaukums: *
Vārds: *
Tālrunis: *
E-mail: *
Tehnikas veids:
Nomas termiņš:
Celtspēja (kg):
Pacelšanas augstums (mm):

Ilgtermiņa nomas izmaksu aprēķins

Lai aprēķinātu nomas likmi saskaņā ar dakšu iekrāvēju un noliktavu tehnikas ilgtermiņa nomas līgumu, mūsu speciālistiem jāiesniedz šāda informācija:

  1. Nepieciešamās tehnikas saraksts pēc veidiem, norādot galvenos tehniskos datus un opcijas (nominālā un atlikušā celtspēja, kravas pacelšanas augstums, uzkares mehānismi, vilces baterijas tips un kapacitāte u.c.)
  2. Plānotais gada nostrādes laiks katram tehnikas veidam motostundās
  3. Objekta atrašanās vieta, kur tehnika strādās, grīdas seguma stāvoklis, nelabvēlīgu faktoru esamība vai neesamība darba laikā (putekļainums, mitrums, agresīva vide u.c.)
  4. Vēlamais nomas laiks

Ar šo informāciju sākotnējā posmā pietiks, lai izveidotu aktuālās nomas likmes. Tas neprasīs daudz laika, mēs Jums atbildēsim 1-2 darba dienu laikā. Zvaniet un vērsieties pie mūsu speciālistiem jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu ilgtermiņa nomas likmes dakšu iekrāvējiem, krautņotājiem un jebkurai citai kravu celšanas noliktavas tehnikai.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.