STILL piedāvā pilnībā atjaunotu modeli - bestselleri elektrisko iekrāvēju RX 20

24.03.2021

Hamburga, 2018. g. 23. janvāris – jau 2005. gadā kompānija STILL, piedāvājot tirgū unikālo RX 20 ar sudraba un oranžas krāsas dizainu, trāpīja tieši mērķī. To pierāda šīs sērijas vairāk nekā 80 000 vienību pārdošana. Patlaban STILL, Hamburgas eksperts intraloģistikas jomā, ir pilnībā pārstrādājusi savu bestselleri kompaktuma, ergonomiskuma, veiktspējas un precizitātes ziņā, būtiski pilnveidojusi šo modeli un aprīkojusi ar “viedām” sistēmām, kas palīdz operatoram. Biznesa īpašnieki var paļauties uz maksimālu kravu apgrozību un darbu produktivitāti, kā arī uz paplašinātāku elektroiekrāvēju pielietojuma sfēru. Operators augstu novērtēs nepārspētu komforta līmeni darba vietā.

“Līdz ar elektroiekrāvēja RX 20 jauno modeli mēs uzstādām jaunu standartu tirgū un pierādām, ka, pateicoties visu transportlīdzekļa parametru mijiedarbībai, var panākt maksimālu kravu apgrozību un augstu ekspluatācijas gatavības pakāpi. Jau tagad mūsu klientiem mēs piedāvājam nepieciešamo ekonomisko efektivitāti viņu nākamo uzdevumu risināšanai”, stāsta Tomass A. Fišers, kompānijas STILL GmbH pārdošanas, mārketinga un servisa departamentu (CSO) vadītājs. “Vienlaicīgi mēs veltījām uzmanību zemām komponentu ekspluatācijas izmaksām un tādējādi noteicām jaunus standartus īpašuma kopējām izmaksām (Total Cost of Ownership).”

Jaunā sērija RX 20 sastāv no 13 mašīnām, no tām septiņi ir trīsbalstu modeļi un seši četrbalstu modeļi, kas paredzēti 1,4 līdz 2 t kravu pārvietošanai, un ar smaguma centru 500 mm. Gudrie “universāli” vislabāk ir piemēroti kombinētai lietošanai gan iekštelpās, gan arī ārā, un var pārvadāt kravas ar maksimālo ātrumu 20 km/h lielā attālumā. Tāpēc efektivitātes ziņā tiek ne ar ko neatpaliek no iekrāvējiem ar iekšdedzes dzinējiem. Pat krautnējot paliktņus augstā sastatņu plauktu līmenī, iekrāvēja RX 20 spējas nerada šaubas. Piemēram, modelis RX 20-16L paceļ 1,6 t kravu ar maksimālo pacelšanas ātrumu 0,53 m/s augstumā līdz 5 900 mm.

Energoefektivitātes līderis elektroiekrāvējs RX 20 ir projektēts plašam pielietojumam un vienmēr būs pieprasīts tieši tur, kur nepieciešams risināt lielas kravu apgrozības un gatavības strādāt divu vai trīs maiņu režīmā jautājumu, loģistikas sfērā, mašīnbūvē, autorūpniecībā, ķīmiskā, polimēru rūpniecībā, sintētisko materiālu industrijā, kā arī pārtikas produktu tirdzniecības sfērā. Pateicoties savai ļoti kompaktajai konstrukcijai, tas būs īpaši interesants pielietošanai tur, kur šauru eju dēļ darbi jāizpilda visā darba ejas platumā, piemēram, dzērienu tirdzniecībā, būvmateriālu supermārketos, preču pieņemšanas punktos autotransporta, konteineru, sastatņu plauktu iekraušanas/izkraušanas laikā un blokveida noliktavās.

Jauda un veiktspēja ar lielo burtu: Iekrāvējs pilnībā aprīkots ar jaunu piedziņas moduli, kurā integrēti divi kapsulēti trīsfāžu strāvas elektrodzinēji ar aktīvu dzesēšanu, kam nav nepieciešama tehniskā apkope, kā arī jaunās paaudzes pārveidotājs. Tas viss nodrošina ne tikai augstu un drošu veiktspēju, bet arī labāko spēju pārvarēt slīpumu, braucot pa rampu. Turklāt priekšējā piedziņa nodrošina RX 20 lielisku vilcējspēku. Atkarībā no aprēķinātās celtspējas iekrāvējs spēj pārvarēt pacelšanu uz rampas vai uzbraukt uz pandusa ar slīpumu līdz 20% ar maksimālu slodzi. Tostarp tika uzlabots paātrinājums, ritošie parametri, pacelšanas ātrums un elektriskā bremzēšana (reversēšana). Iekrāvēji ir dinamiskāki par to priekšteči.

Lai iekrāvējs vienmēr parādītu savu veiktspēju, kādu no tā pieprasa konkrētā darba operācija, pasūtītājs tikai vienreiz noklikšķinot taustiņu var izvēlēties piemērotu režīmu: labāko energoefektivitāti vai augsts kravu apgrozību. Katrā kustības režīmā var iestatīt ātrumu, paātrinājumu, kā arī elektrisko bremzēšanu, mainot kustības virzienu.

Augsta manevrējamība un kompaktums: Jaunais RX 20 ir daudz kompaktāks. Kompānija STILL ir realizējusi prasību par darba eju minimālu platumu un caurbrauktuvju gabarītu augstumu, saglabājot maksimāli plašu darba vietu. Pasūtītājiem, kuriem nepieciešamas īpaši kompaktas mašīnas ar celtspēju 1,4 vai 1,6 t, vislabāk derēs modeļi RX 20-14C un RX 20-16. Par savu unikālo manevrējamību tiem jāpateicas ļoti īsajam mašīnas rāmim, kas garantē darbu ļoti šaurās darba ejās ar vienlaicīgi augstu akumulatoru bateriju kapacitāti (625Ah).

Četrbalstu iekrāvējiem darbs šaurās ejās uzlabots, pateicoties kombinētam tiltam ar neatkarīgu riteņu piekari. Salīdzinot ar priekšgājējiem, trīsbalstu iekrāvējiem darba ejas platums samazinājās par 29 mm, bet četrbalstu iekrāvējiem par 171 mm.

Jaunie modeļi RX 20 jau ar standarta augstumu 2 035 mm var strādāt konteineros. Izmantojot īpaši zemās ailēs vai preču vagonos, mašīnu var pasūtīt ar aizsargjumta augstumu tikai 1 949 mm.

Akumulatoru jaunā koncepcija nodrošina augstu gaitas rezervi un augstu ekspluatācijas gatavības pakāpi: 48 voltu elektroiekrāvēji ar standarta šasiju var pieņemt akumulatorus ar 625 Ah pēc bateriju A vai B ieslēgšanas shēmas, lai operators arī turpmāk varētu izmantot AKB pola izvadus, un atkarībā no lietošanas profila varētu izmantot atbilstoša akumulatora priekšrocības.

Pateicoties AKB divkāršajam nodalījumam, pasūtītājs būs labi sagatavots arī turpmāk, jo varēs izmantot jaunās akumulatoru bateriju tehnoloģijas, kā, piemēram, litija jonu akumulatorus. Pateicoties iespējai veikt AKB starpuzlādi, šī efektīvā tehnoloģija tiek piedāvāta tieši ļoti intensīvai izmantošanai, kurai nepieciešama maksimāla gaitas rezerve.

Ar litija jonu akumulatoru (49 kWh) RX 20 ir vislielākā gaitas rezerve savā klasē. Nepieciešamības gadījumā pasūtītājs var izvēlēties starp parasto svina skābes akumulatoru un litija jonu akumulatoru. Tāpat kā iepriekšējiem modeļiem, RX 20 panākumu faktors arī ir vienkāršā un ātrā sānu akumulatora nomaiņa, izmantojot kravas ratiņus. Tāpēc nav nepieciešams iebraukt uzlādes telpā. Atbrīvojušos laiku var izmantot produktīvam darbam.

Uzmanību piesaistošs iekrāvējs ar mūsdienīgu un elegantu dizainu: Kompānija STILL lielu nozīmi piešķir augstas kvalitātes materiālu izmantošanai un izturīgai konstrukcijai. Lielākā daļa plastmasas ārējo detaļu tika nomainītas ar tērauda. Bateriju nodalījuma durvis tika pastiprinātas, bet visi lukturi un signāllukturi ir aizsargāti ar izturīgiem tērauda apvalkiem.

Lieliskais apkārtskats samazina avāriju biežumu: STILL optimizēja arī masta konstrukciju un ļoti veiksmīgi sakombinēja jaudīgu pacēlumu ar optimālu masta pārskatu. Pacelšanas mastu profili ar lieces stiprību un vērpes izturību nodrošina drošu un vienmērīgu darbu ar kravu, arī smagām kravām ar lielu atlikušo celtspēju. Lieliskais kravas pārskats RX 20 tiek garantēts ne tikai izmantojot teleskopisko mastu, bet arī vispirms jau izmantojot trīs sekciju mastu. Jaunie masti atšķiras ar šauriem salokāmiem profiliem, kā arī ar C veida profilu izmantošanu uz ārējā masta. Pacelšanas cilindri atrodas aiz profiliem. Pateicoties tam, operatoram paveras labs pārskats gan caur mastu, gan arī tā abās pusēs.

Turklāt aizargjumts konstruēts, ņemot vērā optimālu apkārtskatu caur aizsargjumta šķērsstieni. Pateicoties brīvajam pārskatam uz augšu, iespējama ātrāka un drošāka iekraušanas un izkraušanas darbu izpilde sastatņu plauktu augšējos līmeņos.

Teicamā ergonomika garantē nenogurdinošu un efektīvu darbu: “Individuāls un lietotājam ērts iekrāvēja dizains, tostarp operatora darba vietas, ir ļoti svarīgs, jo tieši ietekmē kravu apgrozību, darba drošību, kā arī operatora darbu motivāciju un ražīgumu”, piebilst Fišera k-gs.

Darba vieta RX 20 sniedz operatoram lielāku kustību brīvību, kas sākas jau ar vienkāršo iekāpšanu kabīnē, izmantojot lielu kāpsli. Telpas augstums kājām samazināts par 60 mm un operatora darba vieta atrodas par 50 mm zemāk. Kabīnes iekšējais augstums palielinājās par 16 mm un pat gariem operatoriem paliks pietiekami daudz telpas virs galvas līdz griestiem. Drošība iekāpjot un izkāpjot uzlabota, pateicoties lielam rokturim, pretslīdes gumijas paklājiņam un pakāpiena raupjajai malai.

Telpa kājām ir plašāka, bet pie pedāļiem arī paredzēts daudz vietas, lai varētu droši vadīt iekrāvēju, arī liela izmēra darba apavos. Pedāļiem ir zema forma un tie atrodas gandrīz vienādā augstumā, lai minimizētu darbu ar kājām, vadot pedāļus. Tehniskās apkopes veikšanai jāatskrūvē tikai viens panelis un tiek atvērta neierobežota piekļuve detaļām.

RX 20 gandrīz bez trokšņa. Kompānija STILL ir būtiski uzlabojusi iekrāvēja trokšņu līmeni. Tostarp izdevies būtiski samazināt pacelšanas sūkņa un stūres vadības sūkņa trokšņu līmeni. Operatora darba vietas jauno koncepciju pabeidz daudzās lietu uzglabāšanas iespējas.

Precizitāte uzlabo drošību un efektivitāti: STILL EASY Control – pilnībā jaunais displejs ar vadības bloku ir drošības un datu apmaiņas centrs. Pilnkrāsu grafiskais displejs ar automātisku spilgtuma regulējumu ir aizsargāts ar pret skrāpējumiem izturīgu virsmu. Vadītājs uzreiz redz ne tikai visus mašīnas parametrus, tādus, kā ātrums, slīpuma leņķis, AKB uzlādes līmenis, elektroenerģijas patēriņš u.c., bet arī, pateicoties vadības sistēmai uz izvēlnes un izvēlēto pogu pamata, var iegūt tiešu piekļuvi kustības un pacelšanas režīmiem un daudzām citām funkcijām, tostarp darba cimdos. Kustības virziena indikators displejā paaugstina kravu apgrozību un drošību.

Daudzās palīgfunkcijas, kuru starpā kustības stabilitātes stāvokļa indikācija displejā, kā arī ātruma samazināšana ar paceltu dakšu mehānismu, paaugstina ne tikai drošību, bet arī palīdz precīzi strādāt ar kravām, kas savukārt palielina kravu apgrozību. RX 20 izmantotas arī jau zināmās palīgfunkcijas, tādas, kā Curve Speed Control, kas automātiski adaptē ātrumu pagriezienos saskaņā ar stūres pagrieziena leņķi.

“Iekrāvēju izmantošanas efektivitātes palielināšanai turpmāk sistēmām, kas palīdz operatoram, tiks piešķirta arvien lielāka nozīme”, saka Fišera k-gs. “Tāpēc mūsu inženieri pastāvīgi kontrolē situāciju, lai izstrādātu citus intelektuālus risinājumus.”

Kompānija STILL saviem pasūtītājiem piedāvā individuālus risinājumus iekšējai loģistikai, kas balstīti uz pārdomātu dakšu iekrāvēju, noliktavas tehnikas, speciālās programmatūras, kompleksu pakalpojumu un tehniskās apkopes pielietošanu. Bizness, kuru ar lielu radošo potenciālu, uzņēmību un kvalitāti 1920. gadā sāka kompānijas dibinātājs Hans Štills, ātri pārvērta kompāniju visā pasaulē zināmā un stiprā zīmolā. Patreiz vairāk nekā 8000 augsti kvalificēti pētījumu, izstrāžu, ražošanas, realizācijas un servisa nodaļu darbinieki strādā visā pasaulē, tiecoties izpildīt visas pasūtītāju vēlmes. Mūsu kompānijas panākumu atslēga ir ļoti efektīvi produkti, kas ietver gan kompleksus nozaru risinājumus lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem, gan arī datorprogrammas loģistikas un efektīvas noliktavu un materiālo plūsmu vadības sfērā.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.