Universālie palīgi efektīvākam kravas apgrozījumam

24.03.2021

Luzzara / Hamburga, 2017. gada 7. Septembris-Izstrādājot jaunās sērijas pasūtījumu komplektētājus, STILL galvenokārt centās likt uzsvaru uz tādām lietām, kā efektivitātes paaugstināšana un operatora darba vienkāršošana, ko varētu panakt pateicoties rūpīgiemm ergonomikas uzlabojumiem. Deviņi Pasūtījumu komplektētaji un viens jauns vilcējs ļoti sekmīgi papildina esošo STILL modeļu klāstu: piemēram, jaunie OPX 25 un OPX 25 PLUS ar celtspēju 2500 kg, kā arī OPX-L16 ar masta pacelšanas funkciju un īsiem atbalsta riteņiem, ergonomiskai komplektēšanai, pat ļoti ierobežotās vietās.

«OPX modeļu sērijas izstrāde ļauj mums nodrošināt klientus ar plašu iespēju klāstu, kas optimali atbilstu katra klienta vajadzībam. «Citē Tomass A. Fišers, STILL GmbH pārdošanas, mārketinga un servisa nodaļas vadītājs. "Tādā veidā mēs apmierinām katra klienta individuālu vajadzību pēc labākas darba uzlabošanas efektivitātes. Lai to visu panāktu un realizētu, mūsu inženieri ir pārdomājuši un ieviesuši dažādus ergonomiskos risinājumus, kas ietaupa iekrāvēja operatora spēku. Šie visi ieviestie, jaunie efektīvie risinājumi būtiski palielina ne tikai pasūtījumu komplektēšanas efektivitāti, bet arī operatora motivāciju."

Īpaši vizuāli saskatāmi OPX sērija parāda savas iespējas apstākļos, kad palielinās kravu apgrozījums, piemēram, mazumtirdzniecības centrālajās noliktavās, automobīļu rūpniecībā, izplatīšanas centros, pārtikas rūpniecībā, kā arī loģistikas pakalpojumu nodrošināšanā 3PL, tur, kur in nepieciešas komplektēt ātri, pārvietoties lielos attālumos, un sasniegt visaugstāko efektivitāti.

Veidojot OPX sēriju, galvenā loma bij tieši ergonomikai, kas palielinātu pasūtījumu komplektēšanas efektivitāti. Īstie uzlabojumi sākās ar operātora darba vietas uzlabošanu-šie ir tikai divi piemēri no vispārējās uzlabošanas un darbību vienkāršošanas.

ļoti svarīgu inovācija komplektētāju darba uzlabošanā ir programma STILL EASY Drive. Šīs nosaukums ietver sevī jaunu ergonomisku stūri ar papildus augstuma regulēšanu un integrētu displeju un vadības ierīci. Visi svarīgākie mašīnas parametri, jo īpaši akumulatora uzlādēšana un stundas skaitītājs, pastāvīgi atrodas operātora redzes lokā. Unikālā stūres forma ļauj to viegli turēt jebkurā situācijā. Tādā veidā, izmantojot vienkāršus līdzekļus, modeļiem OPX tiek paaugstināta drošība, tajā skaitā kustoties arī atpakaļgaitā. Komplektētājiem ar masta pacelšanas funkciju, bāzes pacelšnas funkciju, vai pacelšanas platformu nāk palīgā programma STILL EASY Move: slēdži, kas izvietoti uz stūres rata, ļauj operātoram vadīt paceļšanas mastu un platformu nenoņemot rokas no stūres.

Operatora platforma ar pneimatisko amortizatoru ir nepārspējama tirgū, neviens ražotājs izņemot STILL to nepiedāvā. Lai samazinātu vibrācijas ietekmi uz cilvēku, tas pielāgojas operatora svaram. Vēl viena svarīga opcija ir: strādājot garos maršrutos ir pieejams salokāms sēdeklis, kuram irregulējams augstums. Sēdeklis ir iebūvēts komplektētājam, operātora vietas, aizmugurē. Pasūtot komplektētāju ar operātora platformu un salokamu sēdekli, automātiski sēdeklis tiek aprīkots ar pneimatisko spilvenu. Tiek samazinātas vibrācijas svārstības, cietība, kas varētu ietekmēt operātora darba ērtības un veselību.

Jaunajos ātrgaitas pasūtījumu komplektētajos OPX 20 Plus un OPX 25 Plus izmanto 5-punktu atbalsta šasiju. Ar šo inovāciju tiek panākts tas, ka STILL komplektētāja šasija nodrošina to, ka piedziņas ritenis nodrosina pietiekami spējīgu un jaudīgu vilci kustībai uz priekšu, un, it sevisķi pagriezienos. Kombinācijā ar stūri STILL EASY DRIVE operātoram pat lielos attalumos tiek garantēta jūtīga vadāmība un stabila braukšana. Drošu braukšanu līkumos nodrošina arī ātruma kontroles sistema CURVE SPEED CONTROL, kura tiek izmantota visās šīs klases STILL iekārtās, atkarībā no stūres rata rotācijas leņķa, sī sistema automātiski samazina ātrumu līkumos.

Papildus uzlabotai ergonomikai OPX sērijas komplektētāju izstrādē īpaša uzmanība tiek veltīta arī konstrukcijas drošībai. Piemēram, komplektētāja korpuss un akumulatora pārsegs ir pilnībā izgatavots no izturīga metāla. No vienkāršas gumijas līdz pilnam tēraudam - kas papildus pasargā pasūtījumu komplektētaju no bojājumiem.

Spēcīgs bezapkopes trīsfāzu, 3kW vilces dzinējs un 24V trīsfāzu stūres vilces dzinējs, nodrošina jauno pasūtījumu komplektētāju ar tam nepieciešamo enerģiju. Liela jauda ar zemu enerģijas patēriņu un ilgie apkopes intervāli garantē klientiem augstu kravas apgrozījuma efektivitāti un zemas ekspluatācijas izmaksas. Pārbaudītais Blue-Q enerģijas taupīšanas režīms ietaupa līdz pat septiņiem procentiem enerģijas, nezaudējot produktivitāti. Ātrs komplektētājs ar akumulātora ietilpību līdz 620 Ah ir ideāli piemērots darbam vairākās maiņās. Akumulātora sānu maiņa Sānu piekļuve akumulatoram un uzstādītais veltņu galds ļauj ātri nomainīt akumulatoru, ja nepieciešams. Intensīvam darbam un augstai ekspluatācijai tiek piedāvāti modeļi ar LI-ION bateriju vai iebūvētu lādētāju.

Individuālo papildinājumu dažādība ļauj Pielāgot komplektētāju katra klienta speciālām vajadzībām: Piemēram, klientiem, kas bieži strādā pirmajā plauktu līmenī, tiek piedāvāta papildus opcija-ar operātora platformas hidraulisko pacelšanu līdz 1,20m. Tas ļauj operatoram viegli aizsniegt preces, kas atrodas augstumā līdz 2,80 m, un efektīvāk izpildīt pasūtījūmus. Vadītāja stūre EASY DRIVE ceļās kopā ar operātora platformu. Tādā veidā tiek palielināta darba telpa vienamkomplektētājam. "Efektīva braukšana" pa diagonāli-kustība vienlaikus ar operatora platformas pacelšanu vai nolaišanu, ietaupa laiku pasūtījuma izpildei un būtiski palielina apgrozījumu " skaidro Fišers. Ja gadījumā Operātoram nepieciešams komplektēt tikai pirmajā plauktu līmenī, kā ekonomiska alternatīva platformai būs saliekams pakāpiens.

Lai nodrošinātu vairāk vietas operātoram uz platformas, klients kā izvēles iespēju var izvēlēties opciju- šarāku operātora platformas muguriņu. Piemēram, Komplektējot zigzagā, t.i. kad preces labajā un kreisajā plauktu puesēs abās, šī iespēja dod operatoram pietiekami daudz vietas, lai pārietu uz platformas otru pusi.

Pasūtītjumu komplektētāju var arī aprīkot ar "gudru" LED dienasgaismas LED-Tagfahrlicht Plus, lai labāk uztvertu mašīnu. Papildus tam LED apgaismojums paziņo operatoram par ierīces izvēles ierīces klātbūtni ekspluatācijas režīmā, kļūdu parādīšanos un zemu akumulatora uzlādes līmeni.

Dažādas uzglabāšanas nišas sniedz operatoram vietu personiskai lietošanai. Papildus Opcija 12 voltu kontaktligzda ļauj lādēt papildus ierīces, piemēram, mobilo tālruni vai planšetdatoru. Un, visbeidzot, visi OPX sērijas pasūtījumu komplektētāji modeļi ir pieejami arī priekš ,saldējamajām noliktavām, temperatūrā līdz -32 ° C.

"Jaunā OPX sērija ļāva mums atstāt konkurentus tālu aiz muguras, jo neviens no citiem ražotājiem nepiedāvā klientiem tik lielu komplektētāju izvēles klāstu," saka Fišera kungs. "Mēs esam Priekšā, pateicoties vairākiem unikāliem piedāvājumiem, piemēram, sēdeklim un operatora platformai ar pneimatisko amortizāciju, lai pārvarētu lielus attālumus, STILL EASY stūrei - Pārvietojiet slēdžus efektīvākai un parocīgākai Funkciju izvēlei un, protams, dienas gaismas LED (gudrās gaismas)."

Kompānija STILL piedāvā saviem klientiem individuālus risinājumus iekšējai loģistikai, pamatojoties uz pārdomātu iekrāvēju izmantošanu, noliktavu aprīkojumu, īpašu programmatūru, visaptverošus pakalpojumus un apkopi. Kompāniju ar lielu radošu potenciālu, uzņēmumu un kvalitāti, kas aizsākās 1920. gadā, Hans Still dibinātājs ātri padarija par pasaulē pazīstamu un spēcīgu zīmolu. Šobrīd vairāk kā 8000 augsti kvalificētu pētniecības, izstrādes, ražošanas, pārdošanas un servisa nodaļas darbinieku strādā visā pasaulē, cenšoties izpildīt visas klientu vēlmes. Mūsu uzņēmuma panākumu atslēga ir augstas veiktspējas produkti, tostarp integrēti risinājumi lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem, kā arī datorprogrammas loģistikas jomām un efektīvas noliktavu un materiālu plūsmu pārvaldības jomā.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.