Veiklie palīgi efektīvai palešu apstrādei

24.03.2021

Kompānija STILL uzsākusi jaunu noliktavas tehnikas modeļu pārdošanu. Runa ir par ratiņiem ar zemu pacēlumu SXH 20, kas ir ideāli piemēroti kravas transporta iekraušanai/izkraušanai un horizontālai kravu pārvietošanai un par augstuma krautņotāju SXD 20, kam raksturīgs augsts kravas apgrozījums, pateicoties palešu iekraušanai divos līmeņos.

Abi modeļi ir aprīkoti ar 3 kW trīsfāžu strāvas vilces dzinēju 24 voltu tehnoloģijā, kam nav nepieciešama apkope, un kas garantē augstu veiktspēju, zemu enerģijas patēriņu un ilgstošus tehniskās apkopes intervālus. Īpašnieks gūst labumu, pateicoties tehnikas augstajai veiktspējai un tās zemajām ekspluatācijas izmaksām. Vēl lielākas efektivitātes sasniegšanai var ieslēgt enerģijas taupīšanas režīmu Blue-Q, kas nodrošina papildu enerģijas ekonomiju līdz 7%, nezaudējot veiktspēju, un rezultātā ilgstošāku darbības laiku, salīdzinot ar konkurentiem. Turklāt mašīnām ar AKB kapacitāti līdz 500 Ah piemīt pietiekama jauda darbam vairākās maiņās. Ātram un drošam baterijas sānu nomaiņas procesam var izmantot rullīšu stendu kopā ar inovatīvu AKB izņemšanas mehānismu.

Galvenā priekšrocība papildus ļoti izturīgajai un stingrajai tērauda rāmja konstrukcijai ir kompaktie gabarīti un plūdlīniju formas kontūra. Pateicoties tam, iespējama ātra un droša kravu apstrāde. Tehnikas augstā manevrējamība ļauj optimāli izmantot noliktavas platības. Pateicoties 4 balstu šasijai, tiek nodrošināts labākais vilcējspēks, kā arī ekspluatācijas stabilitāte un drošība. Šie modeļi ir sevi pierādījuši ne tikai garās distancēs un šauru telpu apstākļos, bet arī pierādījuši savu stabilitāti uz rampas: zemais smaguma centrs, kā arī opcionāla šasijas klīrensa regulēšana nodrošina drošu kravu transportēšanu.

Šo modeļu individualitāte atspoguļojas detaļās: stūres ratu vai stūres galviņu operatora darba vietā var uzstādīt pa kreisi vai pa labi saskaņā ar tā individuālajām vēlmēm. Fiksētā kursorsvira aizsargā rokas plaukstas pamatu bremzējot un paātrinājumā. Precīza elektriskā stūres vadība garantē, ka mašīna var strādāt intuitīvi. Operatora veselību saudzējoša darbība tiek nodrošināta sakarā ar cilvēku ietekmējošo svārstību zemo līmeni, pateicoties slāpējošai platformai. Arī trokšņa līmenis ievērojami pazeminās, pateicoties klusajam braukšanas un pacelšanas dzinēju darbam.

Komfortablus darba apstākļus operatoram nodrošina ergonomiska darba vieta, kas aprīkota ar platu regulējamu atzveltni ar mīkstu apšuvumu. Vadītājs var kontrolēt visus tehnikas darba parametrus, izmantojot krāsainu LED displeju. Maksimālas drošības nodrošināšanai krautnētāju SXD var aprīkot ar braukšanas ātruma ierobežošanas sistēmu atkarībā no pacelšanas augstuma. Drošai pagriezienu veikšanai sistēma Curve Speed Control automātiski adaptē braukšanas ātrumu pret pagrieziena leņķi.

Ratiņi ar zemu pacēlumu SXH tiek izmantoti īsos un garos maršrutos. Ar celtspēju līdz 2000 kg un braukšanas ātrumu līdz 12 km/h šis modelim nodrošina ātru un drošu kravu apstrādi. SXH priekšrocība ir tā individualitāte: maksimālas veiktspējas sasniegšanai ratiņus var aprīkot ar 2 400 mm garām dakšām uzreiz divu palešu satverei pārmaiņus.

Modelis SXD 20 – kompakts universāls krautņotājs ar braukšanas ātrumu līdz 10 km/h gan ar kravu, gan arī bez kravas. SXD 20 ir īpaši piemērots viegli bojājamu kravu apstrādei – piemēram, augļu un dārzeņu pārvadāšanai. Jaudīgais krautnētājs var vienlaicīgi pārvadāt un krautņot divas standarta paletes. SXD priekšrocība ir tā elastība. Ar diviem iekraušanas līmeņiem tas var pārvadāt līdz 800 kg uz masta dakšām un 1200 kg uz apakšējām dakšām. Ja nav nepieciešama iekraušana ar apakšējām dakšām, tad SXD strādā kā krautņotājs kravu pacelšanai līdz 1200 kg. To var izmantot arī kā ratiņus ar zemu pacēlumu kravu ar 2000 kg masu transportēšanai. Tas garantē laika ekonomiju un augstu veiktspēju. Turklāt SXD ir ideāli piemērots kā pacelšanas darba galda lietošanai, kā arī noliktavu sastatņu apkalpošanai.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.