Veiktspējas un komforta apvienojums

24.03.2021

STILL sērijas MX-X jaunajiem šaureju krautņotājiem piemīt augsta efektivitāte un tie ir vienkārši lietojami. Tas tika apstiprināts organizētā STILL augstuma krautņotāju testa brauciena laikā kompānijā Gebrüder Schuon Logistik GmbH. Izmēģinājumi tika veikti no 2016.gada decembra un apstiprināja, ka šis modelis ļauj optimāli izmantot noliktavas telpas, nodrošina augstu elastību un efektivitāti, strādājot ar kravām, bet augstais komforta līmenis, kas radīts operatora darbam, nerada nekādas sūdzības.

Haiterbahas kompānijas Schuon Švarcvaldē loģistikas pakalpojumu piegādātāja veiksmīgais bizness balstās ne tikai uz saskaņotiem loģistikas procesiem, bet arī uz kompānijas spēju ātri reaģēt uz pastāvīgi mainīgajiem ražošanas un pieprasījuma nosacījumiem. “Lai mūsu darbā saglabātu elastību, mums vispirms jau ir nepieciešams noliktavu aprīkojums, kas atbilst konkrētām mūsu prasībām”, saka kompānijas īpašnieks un izpilddirektors Horsts Šouns (Horst Schuon). “Pateicoties STILL jaunajam šaureju krautnētājam MX-X mēs esam maksimāli paplašinājuši mūsu iespējas, turklāt nodrošinot lielāku veiktspēju”.

Kompānijas STILL un Schuon saista daudzu gadu sadarbība. Hamburgas eksperts intraloģistikas jomā ir ne tikai uzstādījis piebūvētajā noliktavas telpā 17,2 m augstu sastatņu plauktu sistēmu ar 30 darba koridoriem un vietām 65 000 paletēm, bet arī nodrošina pilnu loģistikas operatora iekrāvēju parka apkalpošanas kompleksu daudzus gadus. “Mēs lepojamies ar mūsu ilgtermiņa un uzticamo sadarbību ar kompāniju Schuon. Tās rezultātā mēs ļoti labi zinām kompānijā notiekošos procesus un no tā izrietošos uzdevumus”, - paskaidro Tomass A. Fišers (Thomas A. Fischer), kompānijas STILL GmbH pārdošanas, mārketinga un servisa (CSO) vadītājs. “Mūsu jaunā šaureju krautņotāju MX-X sērija tika veidota, ņemot vērā stingrās prasības, kādas izvirzāmas loģistikas pakalpojumu piegādātājiem. Šai nolūkā mēs veicām mūsu pasūtījumu komplektēšanas iekrāvēju konceptuālo modeļu izmēģinājumus, palielinot optimizācijas iespējas”.

Loģistikas eksperta noliktava ar 140 000 palešu vietām un 80 000 nodalījumiem pasūtījumu komplektēšanai paredzēta maksimālai rentabilitātei. Kompānija Schuon realizē plašu uzdevumu loku noliktavu sektorā, kopumā tai ir 120 darbinieki galvenajos birojos Haiterbahā un Laneivevillā, Šveice.

Šaureju krautņotājus MX-X kompānijā Schuon izmanto sastatņu plauktu augšējās rindas apkalpošanai noliktavas galvenajā telpā. Izmantojot papildu pacēluma mehānismu, iekrāvēji var bez pūlēm pacelt kravas 18 m augstumā. Turklāt kravas satveres ātruma palielināšanai var vienlaicīgi iesaistīt galvenā un papildu pacēluma mehānismus. Lai nodrošinātu ne tikai kravu apstrādes drošību, bet arī paātrinātu pasūtījumu komplektēšanas procesu, šaureju krautņotājs MX-X aprīkots ar jaunu kravas stabilizācijas sistēmu, tādu pašu, kāda uzstādīta sērijas FM-X krautņotājiem. Hidrauliskais pastiprinātājs palīdz novērst svārstības mastā, iekraujot un izkraujot kravas. Tas ļauj īstenot intelektuālu ātruma un kravu izvirzīšanas dziļuma vadību. Pateicoties tam, papildus vienmērīgai kravu salikšanas dziļumam, tiek par 5% panākta to apstrādes apjoma palielināšanās salikšanas un izņemšanas gaitā.

Schuon nosūta līdz 20 000 pasūtījumu nedēļā. Tam nepieciešama efektivitāte un operativitāte. Pieaugot interneta tirdzniecībai, darbiniekiem aizvien biežāk nākas komplektēt apjoma ziņā nelielas partijas pilnu palešu vietā. Šaureju krautņotājs MX-X parāda labus rezultātus, pateicoties ievērojami uzlabotai ergonomikai. Piemēram, operatora kabīne ir kļuvusi lielāka, bet vibrācijas samazinājušās, tāpēc operators var strādāt, nejūtot nogurumu, un palielināt kravu paņemšanas biežumu komplektējot. Pateicoties rotācijas izbīdāmo dakšu mehānisma jaunajai konstrukcijai, ir uzlabojusies ne tikai papildu pacēluma mehānisma stabilitāte, bet arī par 40 mm samazinājies attālums starp kabīni un paletes malu, bet slīpuma funkcija ļauj operatoram samazināt distanci, satverot kravu no plaukta.

Tā kā ātrā komplektēšanā jo īpaši izšķirošs ir kravu satveres ātrums, vienlaicīga galvenā un papildu pacēluma izmantošana būtiski palielina darba efektivitāti. “Ar jauno MX-X mēs varam ātrāk piebraukt pie sastatņu plauktiem un pēc paņemšanas ar vienu vienmērīgu kustību ātrāk pārvietot paleti uz pārsūtīšanas punktu”, - saka Horsts Šuons. Rotācijas izbīdāmo dakšu paaugstinātā stabilitāte un laidenākā sānu izbīdīšana arī nodrošina drošu pret bojājumiem jutīgu kravu apstrādi.

“Loģistikas operatora Schuon smagie ekspluatācijas apstākļi mums parādīja, ka mēs ar mūsu jauno konceptuālo šaureju krautņotāju esam trāpījuši tieši mērķī un ideāli atbilstam supermodernas noliktavas prasībām. Tādējādi STILL jaunie šaureju krautņotāji MX-X atšķiras ar optimālu augtas kravu apstrādes veiktspējas un ergonomikas apvienojumu, kas sniedz jūtamu labumu tādiem klientiem, kā Schuon”, - saka Tomass A. Fišers.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.