250-tūkstošais krautnētājs bija izgatavots STILL rūpnīcā Lucaras pilsētā

15.03.2020

Kompānija STILL piegādāja farmaceitiskajai kompānijai «GlaxoSmithKline» (GSK) krautnētāju EXD-SF 20 ar divlīmeņu cēlējierīci partiju, kuru starpā bija STILL rūpnīcā Lucaras pilsētā ražotais 250-tūkstošais krautnētājs. Marko Malagutijs, «GlaxoSmithKline» (GSK) galvenais direktors, personiski piedalījās krautnētāja nodošanas svinīgā ceremonijā.

STILL rūpnīcai Lucaras pilsētā ir liela pieredze noliktavu tehnikas izstrādes un ražošanas jomā. Vēsture iesākas 1960. gadu sākumā. Uzņēmums sākotnēji saucās PIMESPO. Šodien rūpnīcā taisīto noliktavu tehniku pārdod visā pasaulē. 2011. gadā rūpnīca kļuvusi par noliktavu tehnikas ražošanas startautisko centru. Meinharda Brauna vadībā, kurš no 2010. gada vada ražošanu, bet no 2014. gada ir OM Carrelli Elevatori galvenais tehnologs, rūpnīca Lucarā bija pilnībā modernizēta. Lai nodrošinātu elastīgumu un efektivitāti, tika veikta pilna montāžas līniju modernizācija. Bez tam, bija uzstādīta vismodernākā, ekoloģiskā un pilnīgi automatizētā lakošanas iekārta.

Meinhards Brauns, OM STILL galvenais tehnologs, paskaidro: «Dažu gadu laikā esam paveikuši daudzas derīgas izmaiņas ražošanā, trīskārt plielinājām izlaižamās noliktavu tehnikas apjomu un paplašinājām sortimentu. Ar šo izmaiņu palīdzību mums izdodas sekmīgi ražot kā klasiskās mašīnas, tā arī nestandarta veida mašīnas, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Tas ir ļoti labs rezultāts, kādu esam sasnieguši pateicoties mūsu darbinieku komandai. Daudzas piegādātājkompānijas, kā arī mūsu darbinieki izrādīja augstu gatavību inovāciju ieviešanai un mūsu uzņēmuma attīstīšanai».

Marko Malagutijs, «GlaxoSmithKline» pārvaldes direktors, teica: «Es lepojos ar to, ka mana kompānija ir kluvusi par STILL vēstures daļu, saņemot jubilejas krautnētāju. 250 000 – šis cipars runā par kompānijas spēju apmierināt tirgus prasības ar moderno, efektīvo, drošo un ekoloģiski nebīstamo produktu attīstības palīdzību».

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.