Pilnveidots premium klases iekrāvējs RX 70

24.03.2021

Tieši iecienītā dīzeļa un gāzes iekrāvēja RX 70 10 gadu jubilejā kompānija STILL turpina savu veiksmes stāstu, prezentējot pilnveidotu modeļu rindu no 2,0 līdz 3,5 tonnām. Izstādē СеМАТ 2016 Maskavā notika pirmā oficiālā jaunā iekrāvēja RX 70 ar celtspēju 3 tonnas prezentācija. Pievēršot lielu vērību detaļām modeļu RX 70-20/- 35 izveidē, kompānija STILL atrada daudzus optimālus risinājumus maksimālas efektivitātes, ilgizturības un jaudas sasniegšanai, kam pateicoties, uzticamie iekrāvēji atšķiras ne tikai ar savu veiktspēju, bet arī iespaido lietotājus ar savām zemajām ekspluatācijas izmaksām.

Eksperts intraloģistikas jomā kompānija STILL sāka ražot iekrāvēju RX 70 modeļu rindu pirms desmit gadiem, turklāt īpašu uzmanību pievērsa augstai veiktspējai ar nelielu degvielas patēriņu, balstoties uz pilnīgi unikālu jaudas, precizitātes, ergonomikas, kompaktuma un drošuma kombināciju.

Pirmais, kas piesaista uzmanību – pilnveidotā RX 70-20/- 35 jaunais pretsvara versija, kas valdzina ne tikai ar mūsdienīgu dizainu, bet arī ar palielinātu riteņu bāzi, kas nodrošina vēl stabilākas un komfortablākas iekrāvēja dinamiskās īpašības. Turklāt veiklais RX 70 Hybrid parāda savu veiktspēju, īpaši braucot pa nogāzi, ko tas viegli pārvar.

Jaunās modeļu rindas enerģijas avots – unikāls jaudīgu rūpniecības dzinēju un drošas dīzeļelektriskās piedziņas apvienojums. Izmantojot precīzu un jutīgu darba hidraulikas vadību, proti, kustības piedziņu, kā arī piecas iestatāmas braukšanas programmas, vadītājs jebkurā situācijā strādā pārliecināti un produktīvi. Katrā programmā individuāli tiek iestatīti maksimālā braukšanas ātruma, kā arī paātrinājumu un bremzēšanas parametri. Klients var koriģēt iekrāvēja iestatījumus saskaņā ar vadītāja ieradumiem vai saskaņā ar īpašām ekspluatācijas prasībām. Paātrinājumam vai bremzēšanai vadītājam ir tikai jānospiež pedālis. Kad vadītājs noņem kāju no gāzes pedāļa, iekrāvējs bremzē elektriski, nedilstot. Pat uz nelīdzenas virsmas vai uz rampas automātiskā bremzēšana nodrošina papildu aizsardzību pret nejaušu ripošanu atpakaļ.

Līdz ar augstu veiktspēju STILL ir svarīga arī ekoloģijas tēma: izmešu līmenis apkārtējā vidē ir ievērojami zem maksimālās pieļaujamās līmeņa vērtības 3b, ko nosaka Eiropas direktīvas toksiskuma standarts 97/68/ЕK. Papildus zināmajai enerģijas taupīšanas programmai Blue-Q un drošajai dīzeļelektriskajai piedziņai, degvielu taupa arī intelektuālā piedziņas vadība: ātrumu attīstījis iekrāvējs ieslēdz paaugstinātu pārnesumu. Turklāt dzinēja apgriezienu skaits ar vienādu braukšanas ātrumu samazinās par ceturtdaļu. Šī unikālā tehnoloģija kombinācijā ar opcionāli piegādājamu kruīzkontroli nodrošina nepiespiestu un ekonomisku darbības režīmu. Turklāt iekrāvēji apstiprina savu jaudu un augstu ekspluatācijas gatavību tieši pašos skarbākajos ekspluatācijas apstākļos. Visi svarīgie komponenti ir hermētiski un noturīgi pret putekļiem, piesārņojumu un mitrumu. Izpildot pašus sarežģītākos uzdevumus, tas ir nosacījums nepārtrauktam un drošam darbam, piemēram, būvmateriālu ražošanas un metālapstrādes sfērā, transporta ekspedīcijas, loģistikas vai apkalpošanas uzņēmumos.

Jaunā kompaktā RX 70-20/600 platums ir tikai 1,18 m. Tādējādi tas vislabāk piemērots lietošanai ražošanas apstākļos ar ierobežotiem laukumiem vai ar neliela platuma ejām un caurbrauktuvēm. Plakanākā konstrukcija ļauj strādāt zemu griestu gadījumā, vārtos vai konteineros. Vadītājam ir brīvs skats uz dakšām un rāmi, pateicoties šauriem, novirzēm nepakļautiem masta profiliem un zemam ierīču panelim. Zemu izvietotais slīpuma cilindrs, lielie skatlogi aizsargjumtā, kā arī iekrāvēja ārējā kontūra garantē izcilu panorāmas skatu.

STILL pievērš īpašu uzmanību vadītāja vēlmēm saistībā ar ergonomiku un komfortu. RX 70-20/- 35 tas atspoguļojās visā darba vietas koncepcijā, kuru izstrādāja kompānija – eksperts pacelšanas un transportēšanas iekārtu jomā, ņemot vērā pašus mūsdienīgākos aspektus. Izmantojot zemu izvietoto kāpsli un roku balstus, vadītājs var droši un ērti iekāpt kabīnē un izkāpt. Lielā telpa kājām pat lielas miesasbūves vadītājiem nodrošina optimālu kāju un pēdu pozīciju. Plašā un komfortablā vadītāja vieta piedāvā daudzas iespējas visa nepieciešamā uzglabāšanai. Individuāli regulējamam sēdeklim ir roku balsts ar mini svirām – opcionāli pieejama arī kursorsvira 4Plus vai pogu pārslēdzējs. Jutīgā hidrauliskā vadība garantē ērtu un drošu kravu pārvietošanu. Visu vadības elementu ergonomiskais izvietojums un versija, kā arī vadītāja kabīne ar slāpētu vibrāciju un skaņas izolāciju jebkurā situācijā nodrošina patīkamu darbu bez noguruma. Līdz ar daudziem aprīkojuma variantiem un opcionālām iekārtām, tādām, kā, piemēram, papildu izolācijas paka īpaši klusai darbībai, radio MP3 atskaņotājs ar USB pieslēgvietu un Bluetooth, kā arī versija īpaši skarbiem un putekļainiem ekspluatācijas apstākļiem, iekrāvējam piemīt visi parametric, lai pilnībā apmierinātu vadītāja un uzņēmuma īpašnieka prasības.

Jau daudzus gadus sērijas RX 70 jaudīgā piedziņa pierāda savu drošumu. Izturīgie un pret atteici drošie komponenti nodrošina drošu STILL tehnikas ekspluatāciju. Lai apkopes izmaksas noturētu maksimāli iespējami zemā līmenī, kompānija STILL izmanto konstruktīvus elementus, kuriem nav vajadzīga apkope, un tie ir noturīgi pret nodilumu. Servisa elementi ir viegli pieejami, bet iebūvētā diagnostikas sistēma profesionāliem servisa mehāniķiem palīdz veikt viņu darbu.

JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.