Piegāde

Tehnikas piegāde, nodošana ekspluatācijā

Uzņēmums Smart Forxx piegādā gan pie mums pasūtītos dakšu iekrāvējus, elektriskos krautņotājus, palešu ratiņus un citu noliktavas tehniku, gan to montē, iestata, nodod ekspluatācijā un veic primāru pasūtītāja personāla instruktāžu. Par šiem pakalpojumiem papildus nav jāmaksā.

Piegāde ekspluatācijas vietā

Ja jūs uzņēmumam Smart Forxx pasūtījāt SMARTFORXX vai Baoli noliktavas tehniku, tad jums nav jāuztraucas par tās piegādi. Mūsu loģistikas dienests patstāvīgi izraugās piemērotu pārvadātāju, organizē iekraušanu un tehnikas nostiprināšanu celtspējas un iekraušanas platības ziņā piemērotos transportlīdzekļos. Tālāk mēs ar saņēmēja pārstāvi saskaņojam organizatoriskos jautājumus izkraujot. Vispirms jau tā ir izkraušanas vieta un laiks, nepieciešamais personāls un arī citi jautājumi. Ja izkraušanas vietā nebūs kravas rampas, tad, iespējams, būs jāizmanto celtspējas ziņā piemēroti dakšu iekrāvēji, teleskopiskie iekrāvēji vai izlices celtņi.

Montāža un nodošana ekspluatācijā

Dažus noliktavu tehnikas veidus līdz ekspluatācijas vietai var nogādāt daļēji izjauktus. Piemēram, FM-X tipa krautņotājiem ar izbīdāmu rāmi vai MXX tipa šauru eju krautņotājiem ar grozāmām dakšām var būt tāds masta augstums, ka saliktā veidā tie augstuma ziņā neietilpst fūrē vai kravas auto. Ja izmanto atvērtu transportu bez tenta, tad pārvadājums var būt neiespējams drošības prasību dēļ. Tāpēc tādus krautņotājus pasūtītājiem transportē ar noņemtu pacelšanas mastu. Masta uzstādīšanu, hidraulikas pieslēgšanu un nepieciešamo parametru iestatīšanu veic tieši ekspluatācijas vietā uzņēmuma Smart Forxx servisa dienests.

Lai nosūtītā un lietošanai gatavā tehnika uzreiz varētu sākt strādāt, mūsu speciālisti veic sākotnēju vadītāju (operatoru) instruktāžu. Nepieciešamības gadījumā koriģē darba ātrumus, lai operatori varētu apgūt jauno tehniku, minimāli riskējot no darba drošības un aizsardzības viedokļa.

Pašizvešana no Rīgas

Daži mūsu klienti izvēlas patstāvīgi paņemt pasūtītās preces. Īpaši tad, ja tie ir noliktavā Rīgā,iegādāti hidrauliskie ratiņi, nelieli pavadiņas krautņotāji, elektroratiņi, vilces akumulatori, riepas, rezerves daļas u.c. Tādas preces saņēmēja pašu transportā tiek iekrautas mūsu centrālajā noliktavā Rīgā. Ērtai smagu un lielgabarīta preču iekraušanai ir rampas ar izlīdzinošām platformām.

PAŠIZVEŠANAS PUNKTS
Rīga, Ziemeļu iela 4, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1053
JUMS VĒL IR JAUTĀJUMI?
Sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā, lai saņemtu vairāk informācijas
Jūsu pārlūks ir novecojis iesakām to atjaunināt uz jaunāko versiju
vai izmantot citu modernāku.